banner461
banner195

Sebzeciler İstişare İçin Bir araya Geldi

Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odasında geçtiğimiz günlerde yapılan olağan genel kurulun ardından oda üyesi esnaflar bu kez sorunlarını tartışmak ve çözüm üretmek için bir araya geldi.

Sebzeciler İstişare İçin Bir araya Geldi
04 Şubat 2014 Salı 09:43

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odasında geçtiğimiz günlerde yapılan olağan genel kurulun ardından oda üyesi esnaflar bu kez sorunlarını tartışmak ve çözüm üretmek için bir araya geldi.

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığı M. Ziya Bulaner Toplantı Salonunda gerçekleştirilen istişare toplantısına Oda Başkanı Selim Özmen’in yanı sıra yeni öde yönetimi de tam kadro katıldı.

İlimiz pazaryerinde faaliyet gösteren pazarcıların büyük ilgi gösterdiği istişare toplantısında yeni oda yönetiminin önümüzdeki günlerde hayata geçirmeyi planladığı çalışmalar ve pazarcı esnafının yeni yönetimden beklentileri ele alındı.

Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Nevşehir modern pazaryerinde faaliyet gösteren pazarcı esnafıyla birlik, beraberlik içerisinde sorunların üstesinden geleceklerine dikkat çekti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.