banner461
banner195

Sedat Peker Nevşehir'e Geliyor

Susurluk kazasında hayatını kaybeden Abdullah Çatlı’nın yerini aldığı söylenen Ülkücü Sedat PEKER, Abdullah Çatlı’nın ölüm yıldönümüne katılmak üzere Nevşehir'e geleceği belirtildi.

Sedat Peker Nevşehir'e Geliyor
31 Ekim 2014 Cuma 17:25

banner143
banner134
Bir dönem Türkiye’yi sarsan Susurluk kazasının 18. yıl dönümünde, Abdullah Çatlı memleketi Nevşehir’deki mezarı başında anılacak.  
03 Kasım 1996 tarihinde Susurluk’ta meydana gelen kazada hayatını kaybeden Abdullah Çatlı’nın ölüm yıldönümünde memleketi Nevşehir’de bir anma programı düzenlenecek. Çatlı'yı anma programına Sedat Peker'in de geleceği belirtildi.
 
FİB Haber Merkezi olarak Edindiğimiz bilgiye göre geçtiğimiz yıllarda da olduğu gibi Merhum Abdullah Çatlı için düzenlenecek anma programı çerçevesinde İlk olarak Kurşunlu Camii’nde Mevlidi Şerif okutulacak.
Çatlı’nın Kaldırım Mezarlığında bulunan kabri başında devam edecek olan programa, annesi Remziye Çatlı, eşi Meral Çatlı ve kızları, aile yakınları ve sevenleri katılacaklar. 

Bu yıl 02 Kasım 2014 Pazar günü gerçekleştirilmesi beklenen anma programına katılacak olan Merhum Abdullah Çatlı’nın kızı Gökçen Çatlı’nın babasının ölümünün 18. Yıldönümünde yine önemli açıklamalarda bulunması bekleniyor.

Geçtiğimiz yıl düzenlenen anma programında konuşan Gökçen Çatlı, babasının her zaman devletine hizmet etmek için çaba gösterdiğini ve doğru çizgisinden hiçbir zaman sapmadığını ifade ederek, “Tek hatası ülkesini sevmek olan büyük lider Abdullah Çatlı’nın izinden ilerliyoruz. Onun Türkiye’de ve yurt dışında yüz binlerce seveni var” diye konuşmuştu. 


Sedat Peker Kimdir ? İşte kendi ifadesiyle Sedat Peker : 26 Haziran 1971'de Sakarya'da dünyaya geldim. Kafkas asıllı Karadenizli bir Türk ailesinin çocuğuyum.

Kendimi bildiğimden beri doğru olduğuna inandığım şeyler için kendim dahil herkesle uğraştım; Uğraşmaya devam ediyorum ve yaşadığım sürece de uğraşmaya devam edeceğim.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
heparlı - 4 yıl önce
sedat baba :)
Avatar
Süleyman ÖZBEK - 4 yıl önce
yiğit insan hoşgeldin
Avatar
reis - 4 yıl önce
Abi seviniriz gelirsennnn
Avatar
Ciks adam - 4 yıl önce
sedat baba gönullerdesin
Avatar
Reis sakın yapma - 4 yıl önce
Hoşgelirsinde reis, sakın bazı ailelere pirim yaptirma
Avatar
oğuzhan - 4 yıl önce
haflıda mekanda köz çayı paşam
Avatar
Fatih - 4 yıl önce
Reis büyüksün
Avatar
yasin eroğlu - 4 yıl önce
hg gelin sefa gelin reis basımızın üstünde yerin var