banner461
banner195

Şehirler ve Kültürler Projesinde Nevşehir’de Var

Gençlik ve Spor bakanlığı tarafından bu yıl ülke genelinde 30 ilde uygulanacak olan Şehirler ve Kültürler projesinde Nevşehir’de de yer alıyor.

Şehirler ve Kültürler Projesinde Nevşehir’de Var
25 Temmuz 2015 Cumartesi 16:17

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Gençlik ve Spor bakanlığı tarafından bu yıl ülke genelinde 30 ilde uygulanacak olan Şehirler ve Kültürler projesinde Nevşehir’de de yer alıyor.

Edinilen bilgiye göre; Nevşehir’in yanı sıra İstanbul, Ankara, Adana, Diyarbakır, Erzurum, Konya, Kayseri, Mardin, Mersin, Trabzon ve Sivas gibi illerin de dahil edildiği proje doğrultusunda 14-29 yaş grubundaki gençler belirlenen program çerçevesinde bu illeri gezme fırsatı elde edecekler.

Söz konusu ziyaretler esnasında huzurevleri ziyaretleri, çevre temizlik etkinlikleri, ağaç dikme etkinliği gibi programlara da katılacak olan gençler 4 gün 5 gece süresince katıldıkları programın düzenlediği illere konaklayacaklar.

Türkiye genelinde 25 bin gencin yararlandırılması planlanan projede Nevşehir’e gelecek olan gençler Kapadokya bölgesinin başkentinin tarihi ve turistik merkezlerini gezip görecekler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.