banner461
banner195

Selman’dan Veda Mesajı

Nevşehir Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Yazı İşleri Müdürü Habip Selman emekliliğe ayrılması nedeniyle Nevşehir Merkez ve Mülakat Adliyeleri ile Caza İnfaz Kurumu Personellerine bir veda mesajı yayımladı.

 Selman’dan Veda Mesajı
12 Ocak 2015 Pazartesi 17:07

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Yazı İşleri Müdürü Habip Selman emekliliğe ayrılması nedeniyle Nevşehir Merkez ve Mülakat Adliyeleri ile Caza İnfaz Kurumu Personellerine bir veda mesajı yayımladı.

Selman Mesajında; “Bugün sizlere şimdiye kadar alışageldiğiniz konulardan farklı içerikte bir mesajımı iletmek istiyorum. Yeni bir kariyer, Emeklilik, anlaşmazlıklar, hastalık ve daha birçok neden... Tüm bu nedenlerle ayrılıklar memuriyet hayatında da kaçınılmazdır. Ayrılmak çok kolay. Ancak iyi ayrılabilmek zor. Aldığım karar üzerine 44 yıldır aktif olarak hizmet ettiğim Nevşehir Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Yazı İşleri Müdürlüğünden Emekli olarak ayrılıyorum. Değerli çalışma arkadaşlarım, 44 yılı aşkın bir süredir bu kurumda Çalışmaktayım. Bu çalışma süresince zaman zaman keyifli, zaman zaman da sıkıntılı anları benimle birlikte çalışan arkadaşlarla paylaştık. Çeşitli zorluklara birlikte göğüs gerdik ve bu zorlukları birbirimize destek olarak başarılı bir şekilde aştık. En başından beri hedefimiz burada bir aile ortamında çalışmalarımızı gerçekleştirmek ve çalışan arkadaşlarımızın yaptıkları işten zevk almalarını ve başarılardan birlikte gurur duymalarını sağlamak oldu. Bugün geldiğimiz nokta itibarıyla sizlere baktığım zaman bunu yakalamış olduğumuzu görüyorum. Burası birçoğunuz için ilk iş deneyiminizi yaşadığınız bir yer oldu. Bundan dolayı bana düşen görev de ilk iş deneyiminizde buranın sizler için bir okul ortamı olmasını sağlamaktı. Hedeflerimden biri de sizleri burada her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bilgilerle donatmak ve gittiğiniz her yerde parmakla gösterileceğiniz çalışanlar olmanızı sağlamaktı. Bugün geriye dönüp baktığımızda bunu başarmış olduğumuza inanıyorum. Sizlere son bir şey söylemek istiyorum. Kariyerinizin bundan sonraki bölümünde her şeyden önce kendinize güvenin ve bildiklerinizden emin olun. Şunu da unutmayın ki nerede olursanız olun bu süreç zarfında edinmiş olduğunuz bilgi birikimi ve tecrübe sizi her zaman bir adım öteye taşıyacaktır. Ben, bu ekibin bir parçası olmaktan her zaman gurur duydum ve bu böyle kalacak. Hepinize başarılar diliyorum. Saygı ve sevgilerimle hoşça kalın” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.