banner461
banner195

Semerkand Kızılay’a, Kızılay Birliğe Misafir Oldu

Nevşehir’deki bazı sivil toplum kuruluşlarının birbirleriyle yaptıkları istişare amaçlı ziyaretler son dönemlerde de dikkat çekmeye devam ediyor.

Semerkand Kızılay’a, Kızılay Birliğe Misafir Oldu
12 Ocak 2016 Salı 12:19

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’deki bazı sivil toplum kuruluşlarının birbirleriyle yaptıkları istişare amaçlı ziyaretler son dönemlerde de dikkat çekmeye devam ediyor.

Ahmet Feralan’ın başkanlığını üstlendiği Semerkand Buhara ilim kültür ve yardımlaşma derneği yönetimi geçtiğimiz gün Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığını ziyaret etti. Şube Başkanı Cengiz Gülen tarafından ağırlanan Semerkand Derneği heyeti ile Kızılay Şube Yönetimi arasında 2016 yılında ortaklaşa yapılabilecek faaliyetler konusunda istişarelerde bulunuldu.

Öte yandan Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen ve Yönetim Kurulu Üyesi Öcal Oğuz ise Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar odaları birlik başkanı İsmail Ördü’yü makamında ziyaret etti.

Bu ziyarette de Kızılay’ın 2016 yılı hedefleri ele alınırken, Birlik başkanlığı ve esnaf odaları ile birlikte yapılabilecek etkinlikler ele alındı.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.