banner461
banner195

Şen olasın Ürgüp Dumanın Tütmez

Siyaset kazanı iyiden iyiye kaynamaya başladı Hasan Albayrak aday adaylığının öncülüğünü yaparken onun ardından Ecz. Mehmet Aktürk’ de aday adaylığı başvurusunu yaptı aynı gün turizmci Ömer Nair’ de aday adaylığı başvurusunu yaptı. Bundan sonraki isimler kimler olacak merak edilen konular arasında.

24 Ekim 2013 Perşembe 20:29

banner143
banner134

Dün gerçekleşen aday adaylığı başvuru sonrası birkaç vatandaşımızla yaptığımız sohbetlerde aday adaylarının içinde yeni bir Kürşat Numanoğlu’nu gördüklerini söylediler. Peki ya neden böyle bir şey söylediklerini, kim bu Kürşat Numanoğlu’na benzeyen diye sorduğumuzda bu kişinin Turizmci Ömer Nair olduğunu öğrendik.  Numanoğlu’nun da Ömer Nair gibi herkes tarafından sevilen, her meslek grubundan insanlarla dostluklarının iyi olduğunu ve farklı siyasi görüşten insanlar tarafından da çok sevildiğini belirttiler.

      Peki ya kim bu yeni Kürşat Numanoğlu? Halk bu konuda ne diyor? Ak Partinin 3. Aday adayı Ömer Nair kimdir? Eğitim Durumu Nedir? Çocukluk yıllarından itibaren turizm ile iç içe olan ve bu alanlarda da akademik eğitim alan, 2 tane yabancı dil bilen, siyasetin içinden gelen ve Ürgüp halkının da sevdiği ve değer verdiği isimlerden olan Ömer Nair ismine sıcak baktığını gördük. Sosyal yönü oldukça güçlü olduğunu gözlemlediğimiz ve aynı zamanda Eski Anavatan Partisinin gençlik kolları başkanlığı da yapan  Nair’in   Arkasında çok büyük bir halk kitlesi var. Eğer amaç hizmet ise, bunu en  iyi şekilde Ömer Nair yapar biz halk içinde oldukça sevilen ve sayılan bir insan, kendisinde oldukça umutluyuz. Ürgüp Nair ile daha bir kalkınacak ve gelişecektir. Bizler buna yürekten inanıyoruz. Ak Parti ve bizim için en iyi aday, Uzun yıllardan bu yana siyasetin içinde olan Ömer Nair Ak parti  ve ilçemiz için oldukça önemli bir değerdir. Önce İnsan” diyen ve Çağdaş, halk-yurttaş-hemşeri kimliği  ile dikkat çeken Nair’ in insanlarla dostluklarının ve iletişiminin iyi olduğunu gördük.  Toplum tarafından sevilen bir isim olan Ömer Nair’i halk ile yaptığımız röportajlarımızda kendisi Ürgüp için ve Ürgüp’ün turizm olarak gelişmesi için her türlü fedakarlığı yapmış bir insan; yerel seçimlerin yaklaştığı bu dönemde bizler  Ürgüp’te yetişip sorunlarını bilen biri olarak  Belediye Başkan Aday adayı olmasını istedik. Dediler.

Bizde FİB Haber olarak” Ne olursa olsun kazanan Ürgüp ve Ürgüp insanı olsun ve yerel seçimlerde hak, adalet, hukuk kavramlarının boşa olmadığını gösteren bir süreç yaşansın. Demokrasinin en temel özelliği olan seçimlerle başa gelecek insanlar, kendi çıkarları doğrultusunda değil, o koltuğun üstünde oturacak kişinin vasıfları arasında yer alması gereken liderlik, özgüven, öngörebilme, çözüm üretebilme, pozitif yaklaşımcı bir karaktere sahip olsun, olsun ki kazanan Ürgüp ve insanı olsun. Bu vesileyle Aday Adayı olan ve olacak olan kişilere girdikleri bu zorlu yarışta başarılar diliyoruz.  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
halil karabıyık - 4 yıl önce @HENİBIL LEKTIR
eleştiri yapmak en doğal hakkınız ama biraz mantıklı yaparsanız eleştirilerinizi okuyanlarda size hak verebilme olanağına sahip olurlar.1. siz isim istiyorsunuz.kimmiş bu meslek gurubu ,halk kitlesi diyorsunuz.isim bazında diyorsunuz.siz kendiniz eleştirel orum yazarken dahi isminizi yazmaya cesaret edemesken şu ortamda kim ismiyle çıkıp ben şu şahsı destekliyorum diyebilir ki?
Avatar
şen olasın ürgüp - 4 yıl önce
denizimiz yokki balık satalım düzgün arazimiz yokki tarım yapalım.meramız yokki hayvancılık yapalım.bizim tek gelirimiz turizm.kürşat ile altın çağımızı yaşadık ama ömer ile preminyum çağını yaşayacak ürgüp.köstek olmayalım,destek olalım.herşey ürgüp için
Avatar
HENİBIL LEKTIR - 4 yıl önce
çok büyük bir halk kitlesini adet olarak belirtebilir miyiz acaba? isim bazında da olabilir, en kötü ihtimalle bir meslek grubu da belirtebilirsiniz..çok büyük olan halk kitlesinin dışında kalan %99,5 i evlerinde zor tutuyoruz o bakımdan ;))
Avatar
Misafir. - 4 yıl önce
ömer nair her tarafa mavi boncuk dağıtıyor, şimdiki mevcut belediye başkanıyla da arası çok iyi, fakat esas amacı belediye başkanı olmak falan değil, aday gösterilmeyeceğini o da biliyor, onun derdi etiketini yükseltmek, seçimden sonra ben belediye başkan aday adayınızdım diyerek ak partiden bürokraside koltuk kapmak niyetinde. not edin, şayer aday olamazsa bugün bulunduğu memuriyetten daha üst bir konuma gelmezse ben başka bişey demiyorum. tamamen dolgu malzemesi..
Avatar
Misafir'e cevap - 4 yıl önce
ne güzel işte herkezle iyi geçinmesi kötümü?sizede yaranılmıyor.ne yani çıkıpta başkanın aleyjine konuşunca hoşunuzamı gidecek.aday kimin gösterilip kimin gösterilmeyeceğini siz biliyorsanız isminizi yazın arkadaşda sizden icazet alsın