banner461
banner195

Şen’den Bir Yanıt Yok

Son günlerde Nevşehir’de ilçe ilçe, belde belde ziyaretlerde bulunan, il merkezinde kapısını çalmadık kamu kurum ve kuruluşu neredeyse bırakmayan Tüm Nevşehir Derneği Başkanından Kızılay’ın bir talebi var.

 Şen’den Bir Yanıt Yok
08 Mayıs 2015 Cuma 14:48

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Son günlerde Nevşehir’de ilçe ilçe, belde belde ziyaretlerde bulunan, il merkezinde kapısını çalmadık kamu kurum ve kuruluşu neredeyse bırakmayan Tüm Nevşehir Derneği Başkanından Kızılay’ın bir talebi var.

Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen geçtiğimiz günlerde bir vesile ile yan yana geldiği Tüm Nevşehirliler Derneği Başkanı Mustafa Şen’den Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığına kan bağış tırı alınması konusunda yardım talep etti.

Talebi duyan Tüm Nevşehirliler Derneği Başkanı Mustafa Şen, Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen’e bir teklif iletti. Bu teklife göre önümüzdeki günlerde Kızılay Nevşehir Şube Başkanı ve Yönetiminin de İstanbul’a Şen’in davetlisi olarak gelmesi, oradaki Nevşehirli iş adamlarına bu talebin birinci elden aktarılması ve bu konuda onlardan destek istenecek.

Türkiye’nin nüfusuna göre en çok Kan bağışında bulunan ilk 4 ilinden biri olan Nevşehir’de Kan Bağış Tırının bulunması durumunda çalışmaların daha etkin bir hale getirileceğini kaydeden Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen ve yönetimine İstanbul Yolu göründü.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.