banner461
banner195

Şener'e Ziyaret

Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi’nin de Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünde görev almasının ardından Şehit ve Gazi yakınları il müdürü Hüseyin Şener’i makamında ziyaret etti.

 Şener'e Ziyaret
04 Aralık 2014 Perşembe 17:04

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi’nin de Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünde görev almasının ardından Şehit ve Gazi yakınları il müdürü Hüseyin Şener’i makamında ziyaret etti.

Şehit ve Gazi Yakınları İl müdürünü ziyaret ederken sorunlarıyla ilgili bilgiler aktardı. Ziyarette Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüseyin Şener, Şehit ve Gazi Yakınlarına Ziyaretleri için Teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
bekri mustafa - 4 yıl önce
lale devri sadrazamı nevşehirli damat ibrahim paşa "patrona halil isyanı"neticesinde hal edilip topkapı sarayı önünde atın peşine urganla bağlanıp halkın içinde sürüklenmiş ve acı bir son yaşamıştı.hani hısım akraba damat enişte ve "ballı bacanak"lar da aynı tabloyu çiziyorlar senelerdir.ehliyet ve liyakatin, iş bilip bilmemenin hiçbir önemi yoktur bu zamanda.yeter ki gizli ya da açıktan gider bir bacanağınolsun."yiyin efendiler ..yiyin..aksırıncaya,tıksırıncaya kadar yiyin...