banner461
banner195

Sertifikalarınızı Ehliyete Dönüştürün

Nevşehir’in en köklü sürücü kurslarından Atılım Sürücü Kursu sahibi İsmail Ördü, ehliyet almaya hak kazanan ancak sertifikalarını henüz ehliyet kartına dönüştürmeyenleri uyardı.

 Sertifikalarınızı Ehliyete Dönüştürün
14 Nisan 2015 Salı 23:59

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in en köklü sürücü kurslarından Atılım Sürücü Kursu sahibi İsmail Ördü, ehliyet almaya hak kazanan ancak sertifikalarını henüz ehliyet kartına dönüştürmeyenleri uyardı.  

Ördü, “Sayın Kursiyerler, 29 Mayıs 2013 Tarih ve 28661 sayılı Resmi gazetede yayınlanan MTSK yönetmeliği ile daha öncesinde sertifika almaya hak kazanmış olan tüm kursiyerlerin sertifikalarını 2 yıl itibari ile 29 Mayıs 2015 tarihine kadar ehliyete dönüşmemeleri halinde sertifikalarının iptali söz konusudur. Bu konuda daha önce sertifika almaya kazanmış olan tüm kursiyerlerin ivedilikle sertifikalarını ehliyete dönüştürmeleri gerekmektedir. Yeni dönemde sertifika almaya hak kazanan kursiyerlerinde, sertifika almaya hak kazandığı tarihten itibaren 2 yıl içerisinde sertifikalarını ehliyete dönüştürmeleri gerekmektedir” uyarısında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.