banner461
banner195

Sertifikalı Eğitim Programı 24 Mart’ta

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu ile Gazi Üniversitesi arasında yapılan işbirliği Protokolü gereğince Turistlere hizmet veren işletme sahiplerine ve çalışanlarına yönelik olarak Federal Almanya’da yerleşik Friedrich Ebert Vakfının desteğiyle Nevşehir düzenlenecek olan sertifikalı eğitim programı 24 Mart 2015 Salı günü Nevşehir Ticaret Borsası Konferans salonunda gerçekleştirilecek.

 Sertifikalı Eğitim Programı 24 Mart’ta
17 Mart 2015 Salı 16:43

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu ile Gazi Üniversitesi arasında yapılan işbirliği Protokolü gereğince Turistlere hizmet veren işletme sahiplerine ve çalışanlarına yönelik olarak Federal Almanya’da yerleşik Friedrich Ebert Vakfının desteğiyle Nevşehir düzenlenecek olan sertifikalı eğitim programı 24 Mart 2015 Salı günü Nevşehir Ticaret Borsası Konferans salonunda gerçekleştirilecek.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, Nevşehir’in yanı sıra Antalya, Aydın, Bursa, Erzurum, İstanbul, İzmir ve Muğla illerinde de düzenlenecek olan sertifikalı eğitim programına ilimizden de katılımın yüksek olmasını beklediklerini dile getirdi.

Turistlere Davranış Şekli, İkram ve Hizmet. Turizm İşletmeciliği Planlama ve Pazarlama, Turizm Kültür değişimi, Turizm Diplomasisi ve Turizm Yatırımcılığı gibi konuların ele alınacağı eğitim programının 1 gün süreceğine dikkat çeken Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı İsmail Ördü, ücretsiz olarak düzenlenecek eğitim programına bölgedeki turist tesis sahipleri ile çalışanlarının yoğun ilgi göstermelerini istediklerini de sözlerine ekledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.