banner461
banner195

SGK' dan Ziraat Odası'na Bilgilendirme Toplantısı

Nevşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünü tarafından, 29.01.2014 tarihinde İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda İl ve İlçe Ziraat Odası Başkanlarına ve çalışanlarına istişare ve bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

SGK' dan Ziraat Odası'na Bilgilendirme Toplantısı
29 Ocak 2014 Çarşamba 12:08

banner143
SGK' dan Ziraat Odası'na Bilgilendirme Toplantısı
İlgili Galeriye Git
banner134

Nevşehir'de Ziraat Odası Başkanları Bilgilendirildi Nevşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünü tarafından,  29.01.2014 tarihinde İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda  İl ve İlçe Ziraat Odası Başkanlarına ve çalışanlarına istişare ve bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
 Açılış konuşmasını yapan İl Müdürü Mehmet Ali YIKARBABA konuşmasında ‘Ziraat Odası personelince yapılmayan veya eksik yapılan işlemlerden ve eksik yada yanlış tutulan oda kayıtlarından dolayı vatandaşların mağduriyet yaşadığını, bu mağduriyetlerin çözümüne yönelik çalışmaların yapılması gerektiğinin belirtti.

 Toplantıda konuşma yapan Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Mustafa EKİZ Paydaş olarak sorunların çözüme ulaştığı yerde bulunmaktan mutlu olduklarını, kendilerini evlerinde gibi hissettiklerini belirtti.

 Yapılan bilgilendirme toplantısına Nevşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürün den İl Müdürü Mehmet Ali YIKARBABA, İl Müdür Yardımcısı Erdin POLAT ve Şef Mensup POLAT katılırken , Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Mustafa EKİZ, Kozaklı Ziraat Odası Başkan Adnan ŞEN, Hacıbektaş Ziraat Odası Başkan Sami DİŞLİ, Acıgöl Ziraat Odası Başkan Ali GÖKPOLAT, Avanos Ziraat Odası Başkan Abdulkadir MACİT , Ürgüp Ziraat Odası Başkan Mustafa KORKMAZ, Gülşehir Ziraat Odası Başkan H.Mehmet BAYSAL ve Derinkuyu Ziraat Odası Başkan Yavuz ŞEN le birlikte oda çalışanları da katıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.