banner461
banner195

SGK İl Müdürü M.Ali Yıkarbaba Geri Dönüyor

Nevşehir'deki SGK İl Müdürlüğü görevinden alınıp Ankara'ya tayini çıkan Mehmet Ali Yıkarbaba açtığı davayı kazandı. Yıkarbaba'nın Pazartesi günü Nevşehir SGK İl Müdürlüğüne döneceği belirtildi.

SGK İl Müdürü M.Ali Yıkarbaba Geri Dönüyor
02 Kasım 2014 Pazar 16:17

banner143
banner134
SGK İl Müdürü Yıkarbaba’nın 3 Kasım’dan itibaren eski görevini yeniden üstleneceği öğrenildi. Nevşehir SGK İl Müdürü iken Ankara´ya tayini çıkan İl Sosyal Güvenlik (SGK) Müdürü Mehmet Ali Yıkarbaba açtığı Davayı kazanarak 03 Kasım 2014 Pazartesi günü Öğleden sonra Nevşehir'e gelerek İl Müdürlüğü görevine başlayacağı belirtildi.
SGK Nevşehir İl Müdürü Mehmet Ali Yıkarbaba, Kısmetse Pazartesi Günü Nevşehir'de olacağım.Öğleden sonra görevime başlayacağım dedi. Yıkarbaba; "Memleketim Nevşehir'e hizmet etmekten gurur duyduğunu belirterek, "Bundan sonraki yaşamında Nevşehir'in benim için ayrı bir yeri olacaktır. Tüm Çalışma arkadaşlarım SGK personellerine ve Nevşehir  halkına en derin saygı ve muhabbetlerimi sunuyor herkese teşekkür ediyorum" dedi.
Hatırlanacağı üzere 17 Mayıs 2014 tarihinde Yıkarbaba'nın Ankara ya tayini çıkmış ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürlüğüne Kemal Duran, atanmıştı. Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hasan - 4 yıl önce
satın alma memuru yeni koltuk takımını almaya hazur ol