banner461
banner195

SGK İl Müdürü Yıkarbaba'dan, KHB Genel Sekreteri Boyalı'ya Plaket

Nevşehir Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Yıkarbaba’dan, Prim Ödemedeki gösterdikleri hassasiyet nedeni ile Genel Sekreter Dr. Atila Oğuz Boyalı’ya Plaket verdi.

SGK İl Müdürü Yıkarbaba'dan, KHB Genel Sekreteri Boyalı'ya Plaket
28 Mart 2014 Cuma 20:00

banner143
banner134

 Nevşehir-KHB Nevşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğüne Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Atila Oğuz Boyalı ziyarette bulunup bir süre sohbet etti.

Nevşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü makamında İl Müdürü Mehmet Ali Yıkarbaba Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Atila Oğuz Boyalı ve Mali Hizmetler Başkanı İsmail Oymak, primlerini düzenli ödeyerek, çalışanlarının haklarının korunması konusunda gösterdikleri titizlik ve çabadan dolayı en çok prim ödeyen kurumlardan biri olarak “Teşekkür Plaketi” takdim etti.

Plaket töreninin ardından Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Atila Oğuz Boyalı  yaptığı açıklamada '' Genel Sekreterlik olarak hiçbir  kuruma borcumuz yoktur. Sosyal Güvenlik Kurumu primlerini, Vergileri, Elektrik v.b. diğer kamu borçlarını günü gününe ödemekteyiz; ayrıca hizmetlerimizi aksatmadan devam etmekteyiz'' dedi.

Nevşehir KHB Haber : Ahmet AkKaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.