banner461

SGK’da Müdür Bilmecesi Sürecek mi?

Guinnes Rekorlar kitabına girmeye aday, rekortmen bir Turizm Müdürüne sahip olan Nevşehir bu konuda yeni bir dikkat çeken bir tayine daha son yıllarda karşılaşmaya devam ediyor.

banner503
SGK’da Müdür Bilmecesi Sürecek mi?
22 Ağustos 2015 Cumartesi 23:59

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Guinnes Rekorlar kitabına girmeye aday, rekortmen bir Turizm Müdürüne sahip olan Nevşehir bu konuda yeni bir dikkat çeken bir tayine daha son yıllarda karşılaşmaya devam ediyor.

SGK İl Müdürlüğü görevinden iki kez gönderilip, mahkeme kararları ile dönen eski il müdürü Mehmet Ali Yıkarbaba’nın tekrar dönebeliceği belirtiliyor. Yıkarbaba’nın koltuğuna iki kez oturan Kemal Duran’ın ise ikinci kez bu makamda ne kadar süreyle kalabileceği de merak konusu.

Aslen Nevşehirli olan M. Ali Yıkarbaba’nın iki kez tayin edilerek yerine Kemal Duran’ın atanması ve Yıkarbaba’nın mahkeme kararı ile yeniden dönebilecek olması Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğünde önümüzdeki günlerin yeni gelişmelere gebe olduğunu da gösteriyor. Eski il müdürü Yıkarbaba’nın mevcut iktidarın Vekilleriyle ve siyasi yöneticileri ile arasında ciddi bir uyuşmazlığın olduğu da iddia ediliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.