banner461

Simit – Karataş İttifakı Muallakta

7 Haziran seçimleri öncesinde Milli İttifak adı altında bir araya gelen Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisinin erken seçimde de ittifak kurması oldukça zor görünüyor.

banner503
Simit – Karataş İttifakı Muallakta
29 Ağustos 2015 Cumartesi 16:38

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA)  7 Haziran seçimleri öncesinde Milli İttifak adı altında bir araya gelen Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisinin erken seçimde de ittifak kurması oldukça zor görünüyor.

SP İl Başkanı Ali Doğan Simit’in ve Şerafettin Karataş’ın ittifak uğruna Nevşehir’in ilçe, belde ve köylerini fellik fellik gezdikleri milli ittifak hesaplarının bu kez tutmayabileceği öngörülüyor.

Seçimden sonra kayıplara karışan SP İl Başkanı Ali Doğan Simit’ten konuya ilişkin en ufak bir yorum bile gelmezken, BBP İl Başkanı Şerafettin Karataş’ın hafta sonunda yapılan genel merkezdeki toplantının ardından ilimiz kamuoyunu konuya ilişkin bilgilendirmesi bekleniyor.

7 Haziran seçimlerinin hemen öncesinde Partimize olan teveccüh sandığa yansırsa Müjdeler olsun iktidardayız açıklamasında bulanan SP İl Başkanı Simit’in seçimlerde alınan sonucun ardından halen bu iddiasında ısrarlı olup olmadığı da merak konusu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.