banner461
banner195

Sinema Sanatçılarından Ürgüp Belediye Başkanı Yıldız'a Ziyaret

Tiyatro, Sinema ve Dizi sanatçıları Lale Başar, Kemal Başar, Hakkı Ergök ve Fatma Elif Ergök gezmek için geldikleri Ürgüp'te Belediye Başkanı Fahri Yıldız'ı ziyaret etti.

Sinema Sanatçılarından Ürgüp Belediye Başkanı Yıldız'a Ziyaret
30 Aralık 2015 Çarşamba 17:00

banner143
banner134
 Çeşitli Sinema, Dizi ve tiyatrolarda rol alan başarılı oyuncu Lale Başar ve eşi Sanat Yönetmeni Kemal Başar ile Kurtlar Vadisi'nin Savcısı Hakkı Ergök ile eşi Fatma Elif Ergök yılbaşı tatilini gezmek üzere geldikleri Ürgüp'te Belediye Başkanı Fahri Yıldız'ı ziyaret etti.

Ürgüp'ün Cennet olduğunu vurgulayan sanatçılar, kar yağışı ile birlikte büyülü bir dünyada gibi olduklarını ifade ettiler. Ürgüp'ün yapısı itibarı ile korunmuş bir çevreye sahip olduğunu belirten dizi ve sinema oyuncuları kaldıkları oteli çok beğendiklerini, Ürgüp'ün temiz çevresinin çok katlı olmayan yapısının ve çalışan bir belediye gördüklerinin altını çizdiler.

Ürgüp halkının kültür seviyesini de çok yüksek bulduklarını belirten misafirler, Ürgüp halkı gerçekten sanatçıya, oyuncuya çok alışkın bir halk, kendimizi Ürgüp'te çok rahat ve güvende hissediyoruz değerlendirmesinde bulundular.

Kendilerini makamında ağırlamaktan duyduğu mutluluğu ifade eden Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Sanatçı dostlarıyla kar altında hatıra fotoğrafı çektirdi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.