banner461

Sınıf Öğretmeni Harun Özcan Kardelen Koleji Ailesine Katıldı

Nevşehir Özel Kardelen Koleji 2014-2015 eğitim öğretim yılında yine Nevşehir'e başarıları ile damga vurmaya devam edecek.

banner503
Sınıf Öğretmeni Harun Özcan Kardelen Koleji Ailesine Katıldı
07 Temmuz 2014 Pazartesi 12:04

banner143
banner134

 SINIF ÖĞRETMENİ HARUN ÖZCAN KARDELEN KOLEJİ AİLESİNE KATILDI

 

Nevşehir Özel Kardelen Koleji 2014-2015 eğitim öğretim yılında yine Nevşehir'e başarıları ile damga vurmaya devam edecek.

Nevşehir'in eğitimde ki lider okulu Özel Kardelen Koleji 2014-2015 eğitim öğretim yılında 1. Sınıflara 1. Sınıf eğitim Verecek öğretim kadrosuna Harun Özcan'da katıldı. Özel Kardelen Koleji'nde 1. sınıflara 1. sınıf eğitim Verecek öğretmen kadrosu Nurten Varır, Ömer Gürbüz ve Harun Özcan isimleri açıklandı.

Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan yaptığı açıklamada Nevşehir'de eğitimin lider okulu Özel Kardelen Koleji'nde kayıtların devam ettiğini kaydetti. Kaplan, '' Nevşehir Özel Kardelen Koleji olarak 2014-2015 eğitim öğretim yılı kayıtlarımız devam ediyor. Özel Kardelen Koleji olarak eğitime yeni başlayacak olan öğrencilerimize daha iyi bir eğitim vermenin büyük çabası içerisinde olan Özel Kardelen Eğitim Kurumları daha önce Damat İbrahim Paşa İlköğretim Okulunda ve Güzelyurt Turgut Akdevelioğlu İlkokulunda sınıf öğretmenliği görevinde bulunan öğretmen arkadaşımız Harun Özcan Kardelen Koleji Ailesine katılmıştır. Özel Kardelen Koleji olarak Geleceğin Liderlerini Yetiştirmeye her yıl olduğu gibi bu yılda devam edeceğiz. Bu kapsamda Özel Kardelen Koleji 2014-2015 sınıf öğretmenlerimiz Nurten Varır, Ömer Gürbüz ve Harun Özcan Geleceğin Liderlerini Kardelen Koleji Ailesi olarak yetiştireceklerdir. Nevşehir halkına Özel Kardelen Koleji'ne göstermiş oldukları ilgiden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum''dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
bayram ok - 6 yıl önce
yeni görevlerinde başarılar dilerim.
Avatar
Sıradan - 6 yıl önce
sıradan bir şey
Avatar
Ali Çalık - 6 yıl önce
tertip , hayirli olsun. başarilar diliyorum.
Avatar
Mustafa MALKOÇ - 6 yıl önce
yeni görev yerinde başarili çalişmalarinizin devamini dilerim.
Avatar
özdil - 6 yıl önce
canım harun hocam seni çok özledim