banner461
banner195

Siyaset Çocuk Oyuncağı Değil, İnat İçin Yapılmaz

Nevşehir’de muhtemelen yarın Nevşehir belediye başkan aday adaylığı için resmi başvurusunu yapması beklenen Ak Parti Nevşehir Milletvekili Rıdvan Köybaşı, siyasetin bir çocuk oyuncağı olmadığını ve sırf inat içinde yapılamayacağını dile getirdi.

Siyaset Çocuk Oyuncağı Değil, İnat İçin Yapılmaz
29 Ekim 2013 Salı 19:46

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de muhtemelen yarın Nevşehir belediye başkan aday adaylığı için resmi başvurusunu yapması beklenen Ak Parti Nevşehir Milletvekili Rıdvan Köybaşı, siyasetin bir çocuk oyuncağı olmadığını ve sırf inat içinde yapılamayacağını dile getirdi.

Önceki gün Manşet Haber Ajansının gazete, internet sitesi ve radyolara servis ettiği “Senaryocular İş Başında” başlıklı haberimize ilişkin açıklamalarda bulunan Ak Parti Nevşehir Milletvekili Rıdvan Köybaşı, haberde kendisinin sırf Nevşehir belediye başkanı Hasan Ünver’e inat aday aday olacağı yönündeki kamuoyundaki söylemlerin doğruyu yansıtmadığını ifade etti.

Yıllarca siyasetin içerisinde bulunmuş bir kişi olarak kendisinin birilerine inat Nevşehir belediye başkanlığına aday adaylığı başvurusunda bulunduğu iddialarına kesinlikle katılmadığını belirten Ak Parti Nevşehir Milletvekili Rıdvan Köybaşı, siyasetin bir çocuk oyuncağı olmadığını ve bir inat içinde asla yapılamayacağını söyledi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Komik ;)) - 5 yıl önce
sayın internet sitesi sahibi,gündemden üç yıl geçmişi takip eden arkadaşlar.rıdvan köybaşı eski ak parti milletvekili.sizin yaptığınız haberlere nasıl güvenelim bilmiyorum.biraz yazdıklarınıza dikkat edin sizi takip edip gazete okuduğunu sanan insanları yanlış bilgilendirmeyin.
Avatar
gerçek - 5 yıl önce
bu mücadele sırasında şimdiye kadar gizli kalmış bazı belediye faaliyetleri hakkında rıdvan bey bildiklerini kamuoyu ile paylaşacaktır bu fırsatı eğer değerlendiremezse bir daha siyaseten ayakta kalamaz bunu yaparsa ünverin paşalığı biter yeniden dirilir
Avatar
biri - 5 yıl önce
ver artık şu dilekçeyi.herkes seni bekliyor.malesef sen çare oldun. ama yinede sana razıyız.gel artık. kinleri, nefreti bırak, özür dilemek erdem. geçmişte kırdığın insanların kim olduklarını iyi bilmiyorsun. onları tanı onların içerisinde senin tahmin etmediğin güçte olanlar var.o şunu demiş bu şunu demiş dedeikodu ,laf söz bunları bırak, kendini geliştir. o laflara bakmasaydın şimdi vekildin. seni dolduranlar, kandıranlar nerde şimdi. akıllan, ders al, gel artık
Avatar
NEVŞEHİR5050 - 5 yıl önce
ridvan bey'in belediye başkani olarak nevşehire çok büyük katkilarinin olacaği kanaatindeyim.kendisine başarilar dilerim.
Avatar
komık olan kısı )) - 5 yıl önce
komık gercekten de komıksın be kardes sızın gıbı ınsanlar hıc okumazlar yada işine gelmeyen duymak istemedıklerını duyarlarsa gormek ıstemedıklerını gorurlerse sadece insanları ha^kir goruruler demem o ki !!!!! zıhın fukara ise fıkırde fukaradır!!! sevgılerımle.... koybası gelıyor sen gormek ıstemesende duymak ıstemesende verdıgımız rahatsızlıktan oturu ozur dılerız sevgılı beledıye calısanı)
Avatar
Abdulcelil Başgelen - 5 yıl önce
rıdvan abi allah yar ve yardımcın olsun....
Avatar
birikim - 5 yıl önce
düşmanlarin gel ve çatlat
Avatar
doğru söze ne denir? - 5 yıl önce
zamanında çok insanları küstürdün niye?dost zannettiğin yanımda dediğin kişiler şimdi karşıdalar.beraber bu yola başladığın kişeri teker teker terkettin.bence önce bu insanların gönlü bil daha iyi olur.