banner461
banner195

Siyasete Şimdilik Rafa Kaldırıp, Sosyal Etkinliklere Yöneldi

K Parti’den milletvekili aday adayı olup, 7 Haziran seçimlerinde aday gösterilmeyen Avukat Sema Yurtbilir Yavuz, 1 Kasım seçimleri öncesinde yeniden aday adaylığı başvurusu yapmadı.

 Siyasete Şimdilik Rafa Kaldırıp, Sosyal Etkinliklere Yöneldi
10 Eylül 2015 Perşembe 14:05

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti’den milletvekili aday adayı olup, 7 Haziran seçimlerinde aday gösterilmeyen Avukat Sema Yurtbilir Yavuz, 1 Kasım seçimleri öncesinde yeniden aday adaylığı başvurusu yapmadı. Ancak, sosyal içerikli projelerde görev almayı sürdüren Yavuz bu tür etkinliklere yatkınlığı ve başarısıyla da dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

7 Haziran seçimleri öncesinde özellikle iktidar partisi olması hasebiyle bayan aday adaylarının bir hayli rağbet göstermesiyle birlikte söz konusu bayan aday adayları arasında en öne sıraya çıkma başarısını gösteren fakat aday listesinde yer alamayan Avukat Sema Yurtbilir Yavuz, ilimizde kadın STK’ların çalışmalarına sunduğu katkı ile de isminden sıkça bahsettirmeye devam ediyor.

Ülkemizde son dönemlerde artan kadın ve çocuk istismarlarının hukuksal boyutunu düzenlenen bir toplantıda uzun uzun anlatan Avukat Sema Yurtbilir Yavuz, kadın ve çocuk istismarlarının önlenebilmesi için neler yapılması gerektiğine de söz konusu toplantıda değindi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.