banner461
banner195

Süleyman Özgün İl Genel Meclisi Başkanlığına Aday

Nevşehir’de önümüzdeki günlerde yapılması beklenen il genel meclisi başkanlığı seçimi için Süleyman Özgün ilk adaylığını açıklayan isim oldu.

Süleyman Özgün İl Genel Meclisi Başkanlığına Aday
07 Nisan 2014 Pazartesi 10:33

banner143
banner134

 Süleyman Özgün İl Genel Meclisi Başkanlığına Aday

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de önümüzdeki günlerde yapılması beklenen il genel meclisi başkanlığı seçimi için Süleyman Özgün ilk adaylığını açıklayan isim oldu.

Geçtiğimiz dönem Ahmet Başgelen’in sürdürdüğü göreve talip olduğunu açıklayan Süleyman Özgün, 1977 yılında Nevşehir' de doğdu. İlköğrenimini Cumhuriyet ilkokulunda, orta ve lise öğrenimini Nevşehir Lisesinde tamamladı. Yükseköğrenimini 1994-1998 yılları arası Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümünde tamamladı.

Üniversite öğrenimini tamamladıktan sonra 2000 yılında iş hayatına başlayan Özgün; ticari faaliyetlerinde ilkeli, titiz ve özverili duruşu ile Toptan ve Perakende Kömür Satıcılığı sektöründe ilimizde başarılı bir konuma ulaşmıştır. Faaliyetine hala devam etmektedir.

AK Parti Nevşehir İl ve İlçe Teşkilatlarının kurulmasının ardından Kapucubaşı Mahallesi Parti Temsilciliği ile siyasi hayatına başladı. 2003-2006 yılları arasında AK Parti Gençlik Kolları Yürütme Kurulu Üyeliği görevini yapan Özgün; 2012-2013 yılları arasında AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak siyasi hayatına devam etti. 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Ak Parti İl Genel Meclisi Aday Adaylığı başvurusu için İl Yönetimindeki görevinden ayrıldı. İlkeli ve dik duruşu ile ilimize hizmet için İl Genel Meclisi Adayı olan Süleyman Özgün evli  ve iki çocuk babası.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.