banner461
banner195

Sultanbeyli’nin eski kaymakamı Nevşehir’e uğurlandı

İstanbul Sultanbeyli’nin eski kaymakamı Mehmet Ceylan düzenlenen törenle Nevşehir’e uğurlandı.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün onayladığı Valiler Kararnamesi ile Nevşehir Valisi olarak atanan ilimiz Nevşehir Valisi Mehmet CEYLAN bugün saat:18:00 de Nevşehir Valiliği önünde karşılanacak.

 Sultanbeyli’nin eski kaymakamı Nevşehir’e uğurlandı
22 Mayıs 2013 Çarşamba 13:16

banner143
banner134
Sultanbeyli’de 2008 yılından beri görev yapan İlçe Kaymakamı Mehmet Ceylan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e sunulan valiler kararnamesinin onaylanmasıyla Nevşehir Valisi olarak atanmıştı.
İstanbul'un Sultanbeyli İlçesinde 5 yıl görev yapan Ceylan, eğitimden sağlığa, kültürden sanata kadar birçok alandaki projenin gerçekleşmesine destek vererek Sultanbeyli'nin gelişimine büyük katkı sağladı.
Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Ceylan’ın vali olarak atanması ile ilgili, “Sayın Ceylan ile birlikte ilçemizde birçok büyük projeye imza attık. Kendisine görev süresi boyunca yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyorum." dedi.

Sultanbeyli’nin eski kaymakamı Nevşehir’e uğurlandı
Nevşehir’e Vali olarak atanan Sultanbeyli Kaymakamı Mehmet Ceylan için veda kokteyli düzenlendi.

Valilik'te düzenlenen veda kokteyline İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, vali yardımcıları ve kaymakamlar katıldı.

 

Programın başlangıcında özgeçmişi okunan Sultanbeyli'nin eski kaymakamı, Nevşehir'in yeni valisi Mehmet Ceylan, yaptığı veda konuşmasında Vali Mutlu'ya bu organizasyon dolayısıyla şükranlarını sunarken, “Burada görev yaptığım 5 yıl içerisinde bana destek verdikleri için hem Sayın Valim'e hem de tüm kaymakamlarımıza şükranlarımı arz ediyorum ve haklarını helal etmelerini istiyorum. Herkesi saygıyla selamlıyorum.” şeklinde konuştu.

 

Kokteylde konuşan Vali Mutlu ise, “Bugün değerli meslektaşımız Sayın Mehmet Ceylan Bey'e, yeni görevinde başarılar dilemek için bir aradayız. İstanbul’umuzun Anadolu ile gönül ve hizmet köprülerini arttıran meslektaşlarımızın buradan uğurlanması hepimize mutluluk veriyor” dedi.

Konuşmaların ardından Vali Mutlu, Mehmet Ceylan’a plaket takdim ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Nevşehir Yeni Valisi Ceylan Yarın Görevine Başlayacak...

İlimiz Nevşehir'in yeni Valisi Sayın Mehmet CEYLAN 22 Mayıs 2013 Çarşamba günü saat :18.00 da Valilik Makamı önünde karşılanacağı bildirildi.


Vali Mehmet Ceylan kimdir…?

Ceylan'ın atama kararı bugünkü Resmi Gazetede yayımlandı.

Sultanbeyli Kaymakamı Mehmet Ceylan   17.01.1965 yılında Balıkesir Sındırgı ilçesi Armutlu köyünde dünyaya geldi. İlkokulu Armutlu köyünde, orta ve lise tahsilini Sındırgı ilçesinde tamamladı. Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde 1987 yılında tamamladı. 25 Ekim 1989 yılında Kars kaymakam adayı olarak göreve başladı. Adaylık döneminde bir yıl süre ile İngiltere'de bulundu. Ayrıca 1991-1992 yılları arasında 11 ay süre ile Afyon-Bayat kaymakam vekilliğinde bulundu. 13 mart 1993 yılında Ordu-Gölköy kaymakamlığına atandı. Sırası ile Muş-Malazgirt kaymakamlığı, Batman Vali yardımcılığı, Kırşehir-Çiçekdağı Kaymakamlığı görevlerinde bulundu. 02 Ekim 2001 yılında Uşak Eşme Kaymakamlığı, 25.10.2005 tarihinde Sapanca Kaymakamlığına atandı. 05.08.2008 tarihli kararname ile ilçemize atanan Kaymakam Mehmet CEYLAN halen ilçemizdeki görevine devam etmektedir. Evli ve üç çocuk babası olan Ceylan, İngilizce bilmektedir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Nevşehirde - 5 yıl önce
nevşehirde zaten bir ilçeden daha kötü durumda kaymakam yerine bir muhtar atasalar daha güzel olurdu. 3 adet millet vekili arkadaşımız bırakın odalarla uğraşmayıda ilimize hizmet edin bakın kaymakam atıyorlar sizin ilinize yani sahipsiz diye sz bu ilin nesisiniz anlamak zor ürettiğiniz bir proje yok, yaptığınız bi iş yok kuru kuruya particiyiz oy veriyorum biz sizden hizmet bekliyoruz hizmet
Avatar
NEVŞEHİRLİ - 5 yıl önce
çok sevindim...
Avatar
hakyemez doğru söyler - 5 yıl önce @Nevşehirde
gelen vali vizyon sahibi söylenenlere göre, bir çok alanda projelere imza atmış. nevşehirli olarak çok sevindim. giden valinin de hakkını yememek lazım onun da çok önemli bir projesi vardı o da "yatmak". nevşehirlileri 3-4 yıl uyuttu. hiçbir artısı olmadı koca bir 0 (sifir) birakti arkasinda. allah manisalilara yardim etsin. inşallah ayni kafada olan il müdürleri de gider de kurtuluruz. başta milli eğitim müdürüne darisi. ilimize bir çivi dahi çakmayanin bu ilde işi yoktur. bu ili hak etmiyorlar. ..
Avatar
kapadokyalı - 5 yıl önce @NEVŞEHİRLİ
ilimiz adına çok sevindim. yeni vali başarili galiba. gerçi en başarisizi dahi gidenden milyon misli iyidir.