banner461
banner195

Sulusaray da Yeni Mahallenin Kanalizasyon Sorunu Çözüme Kavuşturuldu

Nevşehir Merkeze bağlı Sulusaray beldesinde belediye tarafından başlatılan alt yapı çalışmaları çerçevesinde kanalizasyon çalışması tamamlanma aşamasına getirildi.

Sulusaray da Yeni Mahallenin Kanalizasyon Sorunu Çözüme Kavuşturuldu
04 Haziran 2013 Salı 10:18

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Merkeze bağlı Sulusaray beldesinde belediye tarafından başlatılan alt yapı çalışmaları çerçevesinde kanalizasyon çalışması tamamlanma aşamasına getirildi.

 

Kasabanın alt yapı sorunlarının çözüme kavuşturulmasına öncelik verdiklerini kaydeden Sulusaray Belediye Başkanı Sadi Yalbırdak, geçtiğimiz yıl 1 Kilometre kanalizasyon borusu döşenmesinin ardından bu yıl da aynı çalışmanın sürdürüldüğünü, bu çalışma ile birlikte büyük bir oranda beldedeki kanalizasyon sorunun sona erdirileceğini kaydetti.

 

Beldenin kenar mahallelerinde genelde kanalizasyon sorunu ile karşı karşıya kaldıklarına dikkat çeken Sulusaray Belediye Başkanı Sadi Yalbırdak, yeni mahalle de 1.5 Kilometrelik kanalizasyon hattı ile bu mahallenin de kanalizasyon konusundaki sorununun çözüme kavuşturulmuş olunacağını belirtti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sulusaraylı - 5 yıl önce
başkanım çalışmalarından dolayı sizi en içten dileklerımle kutluyorum yolunuz ve bahtınız açık olsun başarılarınızın devamını dılerım