banner461
banner195

Sulusaray’da Ya Yalbırdak, Ya Yılmaz

Nevşehir merkeze bağlı Sulusaray beldesi 2014 Mart ayında yapılacak yerel seçimde Ak Parti ve MHP çekişmesine sahne olacak.

Sulusaray’da Ya Yalbırdak, Ya Yılmaz
08 Kasım 2013 Cuma 21:19

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir merkeze bağlı Sulusaray beldesi 2014 Mart ayında yapılacak yerel seçimde Ak Parti ve MHP çekişmesine sahne olacak.

Nevşehir merkeze bağlı beldeler arasında en az aday adayı başvurusunun olduğu Sulusaray beldesinde hatırlanacağı üzere geçtiğimiz ay Milliyetçi Hareket Partisi yönetimi Sulusaray beldesinde adayını ilan etmiş, Milliyetçi Hareket Partisinden belediye başkanlığı görevini sürdüren Sadi Yalbırdak’ın yeni seçimde de aday olarak çıkaracağını duyurmuştu.

Öte yandan 01 Kasım 2013 tarihi itibariyle aday adaylığı başvurularının tamamlandığı Ak Parti’den de Sulasaray beldesinde dişe dokunur bir aday adayının çıkmaması ile birlikte Bayram Yılmaz’ın Ak Partinin beldedeki adayı olması bekleniyor.

Bu durumda Ak Partili İbrahim Pekşen’den koltuğu alan Milliyetçi Hareket Partili belediye başkanı Sadi Yalbırdak Mart ayındaki seçimlerde koltuğu Ak Partiye kaptırmamak için Bayram Yılmaz ile yarışacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.