banner461
banner195

Sunar’dan Kutlama

Ak Parti İl Başkanı Kazım Sunar yayımladığı kutlama mesajında Ramazan ayının İslam Aleminin ve Türk Milletinin kaynaşmasına, birlik ve bütünlüğüne vesile olması temennisinde bulundu.

Sunar’dan Kutlama
11 Temmuz 2013 Perşembe 14:21

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Ak Parti İl Başkanı Kazım Sunar yayımladığı kutlama mesajında Ramazan ayının İslam Aleminin ve Türk Milletinin kaynaşmasına, birlik ve bütünlüğüne vesile olması temennisinde bulundu.

Sunar, “İlk teravih, ilk sahur ve yarın ilk oruç ile Mübarek Ramazan ayını karşılayacak olmanın coşkusunu ve sevincini yaşamaktayız. Ramazan ayı kötü sözden arınma, yetim hakkına el uzatmama, yardımlaşma, dayanışma, hoşgörü, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızı güçlendirdiğimiz ve kucaklaşarak, Bayram ettiğimiz bir aydır. Allah, birliğimizi, beraberliğimizi daim etsin inşallah. Cenab-ı Hak bizler için bu Ramazan'ı bir kurtuluş vesilesi kılsın, İslam dünyasının yeniden ferahına, refahına ve milletimizin birlik ve beraberliğine, insanlığın kurtuluşuna vesile kılsın. Ramazan ayında yaşadığımız milletçe kenetlenmenin, birleşmenin; tüm bir yıla yayılmasını Cenab-ı Hak'tan niyaz etmekteyim. Aziz milletimizin yıllarını hep Ramazan bereketinde günlerini de hep Ramazan huzurunda yaşaması temennisiyle, tüm halkımızın Ramazan ayını tebrik ediyorum. Ülkemiz üzerinde oynanmakta olan büyük oyunun Ak Parti olarak farkında olduğumuzu; ayrıca milletimizin bize vermiş olduğu bu büyük emanetin koruyucusu olduğumuzu; milletimizin her şart ve zeminde hakkını, hukukunu koruyacağımızın da siz Nevşehirli hemşehrilerimiz tarafından bilinmesini arzu isterim. Bu duygu ve düşüncelerle başta Nevşehirli hemşehrilerim olmak üzere tüm milletimizin ve İslam dünyasının Mübarek Ramazan ayını en içten duygularla kutlar, sağlık, mutluluk ve huzur dileklerimle saygılar sunarım” dedi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.