banner461

Suvermez Köyünde Alınkaya Şöleni Yapılacak

Suvermez Kasabası Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yöneticileri, Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan'ı, Alınkaya Şölenine davet etti.

banner503
Suvermez Köyünde Alınkaya Şöleni Yapılacak
14 Temmuz 2014 Pazartesi 17:56

banner143
banner134

 Suvermez Kasabası Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yöneticileri, Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan'ı bu yıl 2'ncisini gerçekleştirecekleri Alınkaya Şölenine davet etti.

Vali Ceylan'ı makamında ziyaret eden Suvermez Kasabası Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Yücel, Şube Başkanı Vefa Ertaş ve Gençlik Kolları Başkanı Hacı Altun, derneklerinin bu yıl 2 Ağustos Cumartesi günü 2'ncisini gerçekleştireceği Alınkaya Şöleni hakkında bilgi verdi.

Derinkuyu ilçesine bağlı Suvermez köyünde yapılacak olan etkinliklerin Türkiye'nin çeşitli illerinde ve yurt dışında yaşayan çok sayıda Suvermezli vatandaşı bir araya getireceğini kaydeden dernek yönetim kurulu başkanı Yücel, Sabah erken saatlerde başlayarak geç saatlere kadar sürecek olan şenlikte birbirinden renkli etkinliklerin gerçekleştirileceğini ifade etti.

Dernek yöneticilerinden ayrıca derneğin faaliyetleri hakkında bilgi alan Vali Ceylan, ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.