banner461
banner195

Tahsis İşlemlerinde Sona Gelindi

Nevşehir’de uzun yıllar sağlık il müdürlüğüne hizmet binası olarak hizmet veren eski sağlık il müdürlüğü binasının Aile ve Sosyal Politikalar il müdürlüğüne tahsisinde sona gelindi.

Tahsis İşlemlerinde Sona Gelindi
04 Aralık 2013 Çarşamba 12:07

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de uzun yıllar sağlık il müdürlüğüne hizmet binası olarak hizmet veren eski sağlık il müdürlüğü binasının Aile ve Sosyal Politikalar il müdürlüğüne tahsisinde sona gelindi.

Edinilen bilgiye göre; Nevşehir Defterdarlığı tarafından yürütülen tahsis işlemlerinin önümüzdeki günlerde tamamlanacağı belirtildi.

Aile ve Sosyal Politikalar il müdürlüğünün il merkezinde verir hale gelmesi özellikle vatandaşında işini kolaylaştıracak. Zira Beğendik yanında bulunan kiralık bir bina da hizmet veren Aile ve Sosyal Politikalar il müdürlüğü binasına engelli vatandaşların da ulaşımı bir hayli zor oluyordu.

Tahsis işlemlerinin bu ay içerisinde tamamlanmasıyla birlikte İl Müdürlüğünün bu binada bakım ve onarım çalışması yapacağı ve muhtemelen Ocak ya da Şubat aylarından itibaren de Aile ve Sosyal Politikalar il müdürlüğünün eski sağlık müdürlüğünün yer aldığı binada hizmet vermeye başlayacağı bildirildi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
.... - 5 yıl önce
vatana millete hayırlı olsun devlet bi bina kira parasından kurtulur hi. değilse.