banner461
banner195

Takım Elbisede OLAY! İGS Markası ile 3 AL 1 ÖDE...!

Nevşehir'de Efsane Geri Döndü! İGS Erkek Giyim Markasında beklenen kampanya başladı. "Tüm Takım Elbiseler de 3 AL 1 ÖDE...! " Haydi İGS'ye... Bu fırsat kaçmaz!

Takım Elbisede OLAY! İGS Markası ile 3 AL 1 ÖDE...!
17 Kasım 2018 Cumartesi 17:33

banner143
banner134

Nevşehir'in öncü giyim mağazası Demirtaşlar VİP giyim mağazasından erkek takım elbiselerinde size özel kaçırılmayacak kampanya başladı! Önceki kampanyaya yetişemeyenler şimdi acele edin bu fırsatı sakın kaçırmayın...

40 yılın güveni ve tecrübesi ile Nevşehir'de bay ve bayanları giydiren Demirtaşlar VİP Giyim Mağazasında, "İGS Erkek Giyim Markası" Ayrıcalığı İle Size Özel "3 Al 1 Öde Kampanyası" yeniden başladı.

Şimdi Demirtaşlar VİP giyim mağazasında Takım Elbisede OLAY, alması çok KOLAY. Bu kampanya kaçmaz!

"Yeni sezon 3 takım elbiseyi sadece 1 tanesinin etiket fiyatına alıyorsun...!"

EFSANE GERİ DÖNDÜ!

Nevşehir Halkımızın Yoğun Talepleri ve 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla, yeniden başlattığı kampanya ile Demirtaşlar VİP giyim mağazası kaçırılmayacak fırsatı ayağınıza kadar getirdi. Hemde Bu Kez Sadece 1 Hafta değil, 2 Aralık 2019 tarihine kadar geleneksel kampanyamız NEVŞEHİR halkı ile buluştu. Şimdi İGS markasını bilenler ve Cebini düşünenler mağazamıza akın akın geliyor... Ve İGS FABRİKA SATIŞ Mağazamızdan alışveriş yapanlar kazanıyor...

Baylara Özel...
Kendinize, sevdiğinize, abinize, babanıza, öğretmeninize, dedenize, amcanıza, dayınıza en güzel hediye ... Kime alırsanız alın, 3 Takım elbise üstelik İGS markasıyla alıyorsunuz ama sadece 1 Takım elbise fiyatı ödüyorsunuz.

Şimdi tüm İGS takım elbiselerde 3 al 1 öde kampanyası. Tüm takım elbiselerde geçerli olan bu kampanya 2 ARALIK tarihine kadar geçerli olacak. Kaçırılmayacak bu fırsat stoklarla sınırlı!

Siz de en şık ve modern giysileriyle "Kaliteyi ucuza almak için" Demirtaşlar VİP Giyim mağazasına gelin bu kampanyayı sakın kaçırmayın.

Bu kaçırılmayacak özel kampanyadan yararlanmak için herkesi "Demirtaşlar VİP Giyim Mağazasına" bekliyoruz.

Adres: Camicedit Mahallesi, Ada Sokak No:13 NEVŞEHİR
Tel: 213 00 46

Burada Herşey kapış kapışa Haydi DEMİTAŞLAR'a...
Keyifli alışverişler...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.