banner461
banner195

Tanıtım Formu Avanos’ta Yapıldı

Kapadokya’daki turizm ürün ve servislerinin tanıtılarak uzun dönem turizm ortaklıklarının gerçekleştirilmesi amacıyla Birleşmiş Milletler Karadeniz Ticaret Yatırım Tanıtım Programı Ahiler Kalkınma Ajansı ve Türk Hava Yolları Nevşehir Bölge Müdürlüğü ortaklığında ‘Kapadokya Turizm Tanıtım Forumu’ Avanos Hilton Otelinde düzenlendi.

Tanıtım Formu Avanos’ta Yapıldı
23 Kasım 2013 Cumartesi 10:11

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya’daki turizm ürün ve servislerinin tanıtılarak uzun dönem turizm ortaklıklarının gerçekleştirilmesi amacıyla Birleşmiş Milletler Karadeniz Ticaret Yatırım Tanıtım Programı Ahiler Kalkınma Ajansı ve Türk Hava Yolları Nevşehir Bölge Müdürlüğü ortaklığında ‘Kapadokya Turizm Tanıtım Forumu’ Avanos Hilton Otelinde düzenlendi.

Organizasyon Karadeniz bölgesinde bulunan 12 ülkeden seçilmiş tur operatörleri ve seyahat ticaret temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşti.

Yerli ve yabancı tur operatörleri buluşturan program Ahiler Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Sayın Mehmet Fatih Yıldız ve Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan’ın açılış konuşmaları ile başladı.

Konuşmaların ardından yerli tur operatörleri Karadeniz’e kıyısı olan ülkelerden gelen tur operatörleri ile birebir görüşme fırsatı buldu.

Organizasyonun ikinci gününde ise, Karadeniz ülkelerinden katılan misafir operatörler, Paşabağı, Zelve ve Devrent Vadisini gezerek. Avanos’ta çanak çömlek yapımını izlediler. Program Sarıhan Kervansaray’daki sema gösterisinin ardından sona erdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Gurbetin Ali'nin oğlu - 4 yıl önce
Neyi eksik yapıyoruz? Hala bir Pamukkale olamadık. Biz denize gidemiyorsak Deniz'i bize getirelim diyen bir felsefe oluşturupta 5 milyon turiste çıkamadık gittik. ( Google da ocean dom yazıpta çıkan resimleri incelerseniz 10 yıl önce savunduğum projenin ne olduğunu anlarsınız)