banner461
banner195

Tartıştığı Anne ve Babasını Tüfekle Öldürdü

Nevşehir in Derinkuyu ilçesine bağlı Suvermez kasabası Çakıllı mevkiinde 48 Yaşlarındaki Turan Mutlu isimli bir şahıs patates tarlasında çalışmakta iken tartıştığı 70 yaşındaki babası Yaşar Mutlu ve üvey annesi Songül Mutlu’yu tüfekle vurarak öldürdü.

Tartıştığı Anne ve Babasını Tüfekle Öldürdü
03 Temmuz 2013 Çarşamba 12:53

banner143
banner134

Bu sabah saatlerinde Nevşehir in Derinkuyu ilçesine bağlı Suvermez kasabası Çakıllı mevkiinde 48  Yaşlarındaki Turan Mutlu isimli bir şahıs patates tarlasında çalışmakta iken tartıştığı 70 yaşındaki babası Yaşar Mutlu  ve üvey annesi Songül Mutlu’yu tüfekle vurarak öldürdü. Korkunç cinayet sonrasında tarladan kasabaya gelen Turan Mutlu anne ve babasını öldürdüğünü söyledi.Olay sonrası Cinayeti işleyen Turan Mutlu teslim oldu. Olayla ilgili olarak Jandarma ekipleri soruşturma başlattığı bildirildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
zafer - 5 yıl önce
sinirlenince insanın gözü dönüyor işte, talihsiz bi olay gelmiş hemşehrimizin başına. bu yüzden peygamberimiz buyurmuştur sinirlenince abdest alın, öfke ateştir ateşi su söndürür.
Avatar
asın nesli - 5 yıl önce
bu başkanlar kim memleketi idare etmek kim?bunlar leblebici dükkanını bile idare edemezler
Avatar
ecdat - 5 yıl önce @asın nesli
başkanla ne alakası var konun sen ne içtin kardeş
Avatar
suvermezli - 5 yıl önce
yuh yani ne olsa başkandan bileceksiniz. baba oğul arsındaki mevzuda başkanın ne gibi bir müdahalesi olabilir . ne kullanıyorsunuz siz . karanlıkta falan gezerken dikkat et asın nesli sonra başına bişey gelirse başkanı suçlama
Avatar
mustafa yücel - 5 yıl önce
allah rahmet eylesin bütün yakınlarının başı sağolsun