banner461
banner195

Tatar’ın Maskotunu Cihan Kaldırdı

Nevşehir’de birçok kamu kurum ve kuruluşunda yeni göreve gelen idarenin eskisinin yaptığını değiştirdiğine sayısız örnekler vermek mümkün. O değişimlerden biri de İl Özel İdaresinde kendisini gösterdi.

Tatar’ın Maskotunu Cihan Kaldırdı
25 Eylül 2014 Perşembe 17:00

banner143
banner134

 Tatar’ın Maskotunu Cihan Kaldırdı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de birçok kamu kurum ve kuruluşunda yeni göreve gelen idarenin eskisinin yaptığını değiştirdiğine sayısız örnekler vermek mümkün. O değişimlerden biri de İl Özel İdaresinde kendisini gösterdi.

Nevşehir de bayındırlık ve İskan İl Müdürü iken oldukça curcunalı geçen Ahmet Belada Vakasının ardından il özel idaresi genel sekreterliği görevine getirilen Abdülkadir Tatar, 8 Yıla yakın görev süresi içerisinde özel idareye bir maskot bulmuş, eski püskü ve çalışmıyor olsa da il özel idaresinin ön kısmına bir greyder yerleşmişti. İl Özel idarenin yıllardır maskotu haline gelen bu çalışma için o dönem 15 bin TL dolayında bir harcama yapıldığı belirtiliyor.

Özel idare genel sekreterliği görevine geldiği günden bu yana basın ve yayın kuruluşları ile münasebetlerinde son derece seviyeli olan İsmail Cihan’ın ilk icraatlarından biri il özel idarenin maskotu haline gelen o greyderi kaldırtmak oldu.

Geçtiğimiz günlerde yerinden kaldırılarak özel idare araç parkına kaldırılan eski maskotun yerine başka bir şey mi koyacağı bilinmeyen Cihan’ın bu tasarrufu kimilerine göre; “İş ona mı kaldı?”, Kimilerine göre “Zaten eski püskü bir greyderdi, yakışmıyordu, İyi oldu”, Kimilerine göre ise, “Madem o maskotu kaldırdınız yerine adam akıllı bir şey koyun” dedirtti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
cabbar - 4 yıl önce
bencede yani dayıı niye galdırıyosan sen bizim greyderimiz hayırdır nabacaaan ??
Avatar
Bedii - 4 yıl önce
hizmet dediğin böyle olur(?)bence oraya bir cep telefonu (ıfon g 6)yeni model olsun maketi konabilir nede olsa telefon meraklısı çok daha iyi temsil etmiş olur özel idareyi
Avatar
Mütayit - 4 yıl önce
özel idarede bütün ihaleler şeffaf olmalı kim neyi kaça aldı açıklanmalı
Avatar
B.D. - 4 yıl önce
emniyet müdürlüğünün girişinde kaya tuzu parçasının, il özel idaresi girişinde dozer eskisinin ne işi var? Yorum yapanlar biraz konu ile alakalı yazın ve bunların müdürlük önüne konulurken boşa giden kamu parasını savuranları eleştirin. Sayın İsmail Cihan ve Sayın Emniyet Müdürüme teşekkür ederim.
Avatar
maket - 4 yıl önce
çocukluğunu yaşayamamış yala bunlar :)
Avatar
bedii - 4 yıl önce
özel idarede neden hep aynı kişilerden fiyat alınarak doğrudan alım yapılıyor,rekabet ortamı oluşturulmuyor ,herşey açık olmalı
Avatar
fhttytıkmjlıop - 4 yıl önce
iş onla kalsa iyi bütün daireyi yerinden oynattı adam
Avatar
köy yolları bozuk - 4 yıl önce
gülşehirin hacılar çıkışında bir tepe var önünü göremiyon acilen tepe traşlanmalı-düşürülmeli vegenişletilmeli..köy içlerini daraltan duvarlar yıkılmalı,,yollarda kedi gözü,,yol çizğisi yok,güneş enerjili yol levhaları yok,,gidin görün.