banner461
banner195

Tatlarin Yeraltı Şehri Yolu Güvenli Hale Getiriliyor

Yeraltı Şehrindeki Tehlike Arz Eden Yolumuza Çelik Bariyer Yapımı....

Tatlarin Yeraltı Şehri Yolu Güvenli Hale Getiriliyor
24 Ekim 2015 Cumartesi 19:50

banner143
Tatlarin Yeraltı Şehri Yolu Güvenli Hale Getiriliyor
İlgili Galeriye Git
banner134
Nevşehir'in Acıgöl ilçesine bağlı Tatlarin beldesi Yeraltı Şehrindeki tehlike arzeden grup yoluna çelik bariyer yapılarak güvenli hale getiriliyor.
 
"Tatlarin Yeraltı Şehri Yoluna Çelik Bariyer Yapılıyor..."

Özellikle çevre köylere ve Tatlarin Yeraltı şehrine gidebilmek için yerli yabancı vatandaşların yoğun olarak kullandığı bu yolu eğimi fazla olduğu için kış aylarında vatandaşlarımızı tehlike altında bırakmamak için Tatlarin Belediyesi ekipleri çalışmalarına başladı. 

 Tatlarin Belediye Başkanı Ferhat Adıyaman, çalışmaların yapıldığı bölgeye giderek incelemelerde bulundu. 

Çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Adıyaman, "Bilindiği üzere, Tatlarin Yeraltı Şehri yolundaki viraj trafik güvenliğini tehdit ediyor ve tehlike saçıyordu. Bu nedenle ekiplerimiz, iş makineleriyle yolun hemen kenarına çelik bariyer döşeyerek burasını daha güvenli hale getiriliyor... 

Kış aylarında vatandaşlarımızın daha güvenli halde yolculuk edebilmeleri için çelik bariyer yapım çalışması yaptıklarını ifade eden Başkan Adıyaman sözlerine şu şekilde devam etti : Şimdi bariyer çalışmasının tamamlanmasının ardından Yolumuz çok daha güvenli hale geldi. Kasabamıza hizmetlerin sağlanmasında emeği geçen tüm Milletvekilelrimize teşekkür ediyorum. Tatlarin Belde halkımıza şimdiden hayırlı olsun" dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.