banner461
banner195

Tatlarin’e Genç Belediye Başkan Adayı

Eski gazeteci yazar Ümüt Karaca, Milliyetçi Hareket Partisinden Acıgöl İlçesi Tatlarin Kasabası Belediye Başkanlığı için MHP Acıgöl İlçe Teşkilatına aday adaylığı için resmi müracaatını yaptı.

Tatlarin’e Genç Belediye Başkan Adayı
20 Aralık 2013 Cuma 10:52

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Eski gazeteci yazar Ümüt Karaca, Milliyetçi Hareket Partisinden Acıgöl İlçesi Tatlarin Kasabası Belediye Başkanlığı için MHP Acıgöl İlçe Teşkilatına aday adaylığı için resmi müracaatını yaptı.

Ümüt Karaca ile yapılan görüşmede Karaca '' 2014 yılı yerel yönetim seçimi Türk Milleti için büyük sınav olacak. Yapılacak olan seçimin gerek Türk Milleti gerekse memleketimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Tatlarin Kasabası Belediye Başkanlığı için aday adaylığımı Milliyetçi Hareket Partisi Acıgöl İlçe Başkanlığına yapmış bulunmaktayım. Beldenin daha güzel ve daha yaşanır bir hale gelmesi, genç ve dinamik bir yönetim kadrosuna kavuşması için bu hayırlı yola Milliyetçi Hareket Partisi ile çıkmış bulunmaktayım. Gerek beldemizdeki mevcut yönetim, gerekse AKP'li diğer yerel yönetimlerin artık değişim vakti gelmiş ve geçmektedir. Yakın zamanda Türk Milleti mevcut iktidar ve yandaşlarının bu ülkeyi kaosa sürüklediğini ve kendi mevcut çevrelerine rant sağlamaya çalıştığını görmüştür. Artık milletin iktidara ve gerekse yandaşlarına bir ders verme zamanı gelmiştir. Yaşanan son olayların milletimiz tarafından göz ardı edilmemesi gerekmektedir. Gelişen olaylar bir tek günün değil yılların birikiminden ve yıllar öncesinde başlayan bir rantın süre gelmesiyle ortaya çıkmıştır. Hal böyle iken artık Türk Milleti olarak bu gidişata dur deme zamanı gelmiştir. Aday Adaylığımın hayırlara vesile olmasını temenni ediyor olup; tüm il, ilçe ve belde belediye başkan adayları ile aday adaylarımıza sevgi, saygı ve selamlarımı iletiyorum. Rabbim bu yolda partimizle birlikte bu yola gönül vermiş tüm kardeşlerimin de yar ve yardımcısı olsun'' dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Serap Başaran - 4 yıl önce
AKP nin nesi varmış. Gayet güzel çalışmalar yapıyorlar. AKP giderse Türkiye bağımsızlığını yeniden kaybeder. Amerika, Almanya ve İsrail'in dediğinden çıkamazlar. Gazı Rusya'dan on katına alırız. İran'dan aldırmazlar. On katıda ucuz verseler. Petrolü ıraktan ucuz değil de ingiliz fransız Petrol şirketlerinden almak zorunda kalırız. Sonra da zam üstüne zam. Kazanan israil amerika ve içerdeki destekçileri olur. Geniş düşünün. Yok efendim vakti gelmişmişte bilmem nede. Rabbim Tayyip Erdoğan beyi her türlü kötülüklerden korusun.
Avatar
anti fettoş - 4 yıl önce
Serap hanıma katılıyorum.bu pis oyunu tayyip başkan allahın izniyle bozacağız.
Avatar
Nevşehirli - 4 yıl önce
Türkmen katili Barzani'yle Diyarbakır buluşmasından ve son günlerde gündemde olan yolsuzluklardan sonra hâlâ bu şekilde düşünerek Akp yanlısı olarak davranmak düpedüz körlüktür,hainliktir.Allah(c.c),mübarek ismini kullanarak ülkeyi sömürenleri ve at gözlükleriyle onların peşinden gidenleri ıslah eylesin.
Avatar
ÜMÜT KARACA - 4 yıl önce @Serap Başaran
siz ve sizin gibi düşünen arkadaşlar yüzünden türkiye maalesef kendi yandaşlarına rant sağlamaya çalışan insanların esiri olacak istanbul tuzla'ya bir gidin ve araştırın bakalım cumhurbaşkanı ile başbakan hangi akrabalarına nereleri almış nereleri parsellemişler bir bakın bakalım ondan sonra tartışılacak ne varsa öyle tartışalım
Avatar
mehmet-2 - 4 yıl önce @Serap Başaran
kötü olanı kötülükten korumanın anlamı varmı
Avatar
menderes olgun - 4 yıl önce
kim bu ya bu adam tatlarin'li mi?
Avatar
Zekeriya dogan - 4 yıl önce
ben 45 yasindayim bu adami tatlarinde ne gordum nede tanirim kimden oy alacak merak ediyorum.ayrica baskalarini kendilerine rant saglamakla suclayanlar tatlarine belediye baskani adayi olunmaz .baskalarini sulayana kadar kasabaya ne gibi bir hizmet yapacagini,projelerini aciklasin daha yapici olur
Avatar
tatlarinli bir genç - 4 yıl önce
yav bu adam kim bu . 1 adam sanki başbakanlıga oturuyomuş gibi konuşuyoo falan filan neyse almadı inşallah olmazda türkiye ne çektikse böyle milliyetçiler yüzünden çekti zaten artık öyle bir derdimiz yok allaha şükür