banner461
banner195

Tek Gıda İş Sendikası Nevşehir Temsilciliğine Mustafa Eken Atandı

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi, Tek Gıda İş Sendikası Nevşehir Temsilciliği'ne atanan Mustafa Eken'i ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Tek Gıda İş Sendikası Nevşehir Temsilciliğine Mustafa Eken Atandı
28 Kasım 2015 Cumartesi 16:31

banner143
banner134
 Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerinin gerçekleştirdiği ziyarette konuşan Mustafa Uğur; "Uzun yıllardır tanıdığımız, samimiyetinden ve çalışkanlığından asla şüphe duymadığımız bir dostumuzun, kardeşimizin önemli bir sendikanın Nevşehir temsilciliği görevine getirilmesinden dolayı hem mutlu hem de gururluyuz. Mustafa Eken başkanımıza Allah başarılı çalışmalar nasip etsin, kendisine maddi ya da manevi her konuda destek olmaya hazırız" dedi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Tek Gıda İş Nevşehir İl Temsilcisi Mustafa Eken; "Önemli bir göreve getirildik, elbette ki Mustafa Uğur gibi sendikacılık deneyimi ve tecrübesi fazla olan isimlerle her an diyalog içerisinde olacağız. Faaliyet alanımız çok büyük olduğu için kısmi zorluklarla karşılaşsak da Türk Eğitim-Sen'in gösterdiği azim ve kararlılığı kendimize örnek alarak her zorluğun üstesinden geleceğiz. Bir makamda isek o makamın hakkını vermek bizim boynumuzun borcudur" şeklinde konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.