banner461

Termal Tesislerde Bayram Hareketliliği

Türkiye'nin önemli termal turizm merkezlerinden biri olan Kozaklı ilçesindeki termal tesisler, Ramazan Bayramı öncesinde yüzde 70 doluluk oranına ulaştı.

banner503
 Termal Tesislerde Bayram Hareketliliği
20 Temmuz 2014 Pazar 16:38

banner143
banner134
Termal Tesislerde Bayram Hareketliliği

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye'nin önemli termal turizm merkezlerinden biri olan Kozaklı ilçesindeki termal tesisler, Ramazan Bayramı öncesinde yüzde 70 doluluk oranına ulaştı. 
Sıcaklığı 98 dereceye ulaşan şifalı suları ile ünlü Kozaklı ilçesinin son yıllarda gerçekleştirilen yatırımlarla 7 bin 500 yatak kapasitesine ulaştığını ve Türkiye'nin en büyük termal turizm merkezlerinden biri haline geldiğini kaydetti.

Ramazan Bayramı tatili dolayısıyla ilçedeki termal tesislerde doluluk oranının arttığını söyleyen Ünal, bayram öncesi yapılan rezervasyonlarla birlikte doluluk oranının daha şimdiden yüzde 70 seviyesine ulaştığını belirtti.
Bayram gibi özel günlerde de işletmelerimiz vatandaşlarımızın bayram tatillerini en iyi şekilde geçirmeleri için özel hazırlıklar yapıyorlar. Bayram tatili için ilçemizi tercih edecek olan misafirlerimizin iyi bir tatil geçireceklerine 
inanıyorum" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
YANLIŞ ZAMAN - 6 yıl önce
Allah Teala akrabası ilgisini kesen ile ilgimi keserim,buyuruyor.Bayramda akraba,komşu ziyareti yapılır,tatil yapılmaz.