banner461
banner195

“Terör Olaylarını Asla Tasvip Etmiyoruz”

Nevşehir İlim Yayma Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Sefa Bardakçı, Ülkemizde yaşanan terör olaylarının bir an önce sonlandırılmasını istediklerini dile getirdi.

 “Terör Olaylarını Asla Tasvip Etmiyoruz”
24 Ekim 2015 Cumartesi 13:28

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İlim Yayma Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Sefa Bardakçı, Ülkemizde yaşanan terör olaylarının bir an önce sonlandırılmasını istediklerini dile getirdi.

Nevşehir’de oluşturulan Milli İrade Platformu üyesi de olan İlim Yayma Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Sefa Bardakçı, Radyo Mega’da katıldığı programda,“İlim Yayma Cemiyetimiz Ülkemizin milli ve manevi değerlerinin korunmasına yönelik çalışmakta. Bunu yaparken Milletimizin kutsal kitabı Kuranı Kerim’i referans alarak hareket etmekteyiz. Malumdur ki, Kuranı Kerim’de bir insanı öldürmenin Alemi öldürmekle eş olduğu ifade edilir. Bu nedenledir ki İlim Yayma Cemiyeti ülkemizde son aylarda artan terör olaylarına sessiz kalamaz. İslam tarihine baktığınızda Hazreti Adem’in oğulları içerisindeki Habil –Kabil meselesinde Habil’in öldürülmesi insanlık tarihinde ilk cinayettir. Kim Kabil’i kendisine örnek alırsa tüm işlenen cinayetlerin günahı da kendisine aittir. O nedenle Ülkemizdeki terör olaylarını asla tasvip etmiyor ve bir an önce bu terörün bitirilmesini istiyoruz” ifadelerinde bulundu.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.