banner461
banner195

Teröristbaşı Gülen: Marslı bir çocuk beni ziyarete geldi

Marslı bir çocuk beni ziyarete geldi diyen Teröristbaşı Fetullah Gülen yine talimatlar yağdırdı.

Teröristbaşı Gülen: Marslı bir çocuk beni ziyarete geldi
04 Ağustos 2016 Perşembe 14:35

banner143
banner134
Paralel müritlerine “İbadetinizde gevşek davranıyorsunuz, Şimdi vites artırmak lazım” diye seslenen Fethullah Gülen hızını alamadı. “Gerekirse uzaya gidin” talimatı veren hoca kendisini Marslı bir çocuğun ziyaret ettiğini söyledi.

PENSİLVANYALI imam Fethullah Gülen, son sohbetlerinde başlarına gelen musibetlerin sorumluluğunu müritlerine yüklemişti. Tüm olanların ibadetlerde gevşek davranılmış olmasından dolayı gerçekleştiğini söylemişti. Hızını alamayan hoca bu kez de cemaatinin tabanına "vites yükseltin" talimatı verdi. Sohbetinde "Daha önce yapmadığınız şeyleri yapın, gitmediğiniz yerlere gidin. uzaya gidin, Marslılar'a bile gidin" diyen Gülen bu kez kainata uyaştı. Gülen, "Mazlumlara Düşen Vazifeler" başlıklı son sohbetinde, Marslı çocuğun kendisini ziyaret ettiğini açıkladı. Gülen sohbetinde şunları söyledi: 

TÜRKÇE OLİMPİYATLARI'NDAN BİR ANI! 

"Yıldızlarda gideceğimiz yer var mı? Mars'ta... Çinliler mi Hintliler mi Mars'a şimdi uydu göndermişler. Evet varsa bir canlı manlı filan. Bir keresinde gelmişti bir çocuk oradan. Buraya da geldi beni ziyaret etmek için Marslı çocuk. Belki vardır... Fakat biz vardır diye bence aramalıyız onları." Gülen'in bu sözleri "Hoca uzaya uçtu. Pensilvanya değil Marsilvanya. Uzaya çıkan ilk Türk hoca oldu" gibi yorumlara neden oldu. Haberin sosyal medyada alay konusu olması üzerine bahsi geçen Marslı çocuğun cemaatin organizasyonu olan Türkçe Olimpiyatları'nda üç yıl önce uzaylı taklidi yapan Romanyalı çocuk Cristian Vlad olduğu ileri sürüldü.Gülen, Marslı çocukların kendisini ziyarete geldiğini söyleyince sosyal medyada alay konusu oldu. Bunun üzerine paralel medya kastedilen çocuğun Türkçe Olimpiyatları'nda Marslı taklidi yapan Rumen Cristian olduğunu yazdı.

TAKVİM


.

A Haber

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Eken - 2 yıl önce
Çocuk Maraş liyim demiştir Dingil Mars anlamış tir
Avatar
Memati - 2 yıl önce
Bunun arkasından giden şerefsizdir