banner461
banner195

Teşekkürler Hocam…

Rusya’nın savaş uçaklarının sınır ihlali yaptığı için Türk jetleri tarafından düşürülmesini bahane ederek Türk mallarına almamasını protesto etmek ve toplumsal duyarlılığı artırmak için 1 ton narenciyeyi alacağını duyuran Nevşehir HBV Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın geçtiğimiz Cuma kampüs camisinde cemaate mandalina ikramında bulundu.

Teşekkürler Hocam…
15 Aralık 2015 Salı 18:42

banner143
banner134
Rusya’nın savaş uçaklarının sınır ihlali yaptığı için Türk jetleri tarafından düşürülmesini bahane ederek Türk mallarına almamasını protesto etmek ve toplumsal duyarlılığı artırmak için 1 ton narenciyeyi alacağını duyuran Nevşehir HBV Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın  geçtiğimiz Cuma kampüs camisinde cemaate mandalina ikramında bulundu. Teşekkürler Özden hocam, bize millet olmayı, devletimize sahip çıkmanın nasıl gerçekleştirileceğini hatırlattığın için…..
 
Özden hoca yakın dostlarına; acıda, kederde hep birlikte ağlamıyor, sevinçte hep birlikte gülemiyor isek biz millet olamamış demektir. Bu devlet ve millet var olacak ki; mazlumun ve mahzunun ümidi olsun. Gerekirse 1 ton daha 1 ton daha 1 ton daha alacağım. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.