banner421
banner461
banner195

Teşekkürler Nevşehir

Türk Sağlık Sen Genel Başkanımız Sayın Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Nevşehir’deki ziyaretlerinde İl ve İlçelerdeki sağlık çalışanları tarafından yoğun ilgi ile karşılandı.

Teşekkürler Nevşehir

banner143
banner134
 Türkiye Kamu-Sen’e bağlı Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcıları Abdurrahman Uysal ve Ümit Turhan ile birlikte 23.10.2014 tarihinde  Nevşehir’de sağlık çalışanlarını ziyaret etmişti. Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Turgay Çetin ve Şube Başkan Yardımcıları Denizhan Aksoy, Mahir Gölbaşı,Ramazan Akidağı, Yavuz Yiğit ve Ahmet Somyürek tarafından karşılanan Kahveci, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, Nevşehir Devlet Hastanesi, Ürgüp Devlet Hastanesi, İl Sağlık Müdürlüğü, Halk Sağlığı Müdürlüğü ve İlçelerdeki sağlık çalışanlarını ve kurum yöneticilerini ziyaret etmişti.
Türk Sağlık Sen Genel Başkanımız Sayın Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Nevşehir’deki ziyaretlerinde İl ve İlçelerdeki sağlık çalışanları tarafından yoğun ilgi ile karşılandı.

Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Sayın Önder Kahveci’ ye sorunlarını anlatma imkanı bulan sağlık çalışanları çözüm noktasında Türk Sağlık Sendikasının her zaman çalışanların yanlarında olacağını ifade eden Genel Başkanımız Önder Kahveci Sağlık çalışanlarının iletmiş olduğu kreş talebini Nevşehir Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Sayın Muhammed Çömçe ye ileten Genel Başkan Önder Kahveci sorunla ilgili kreş sözünü de almış oldu. Nevşehir’ deki  ilgi ve alaka dan memnun kalan Genel Başkanımız Sayın Önder Kahveci, Şubemize ve Nevşehir Sağlık çalışanlarına Teşekkür ederek ilimizden ayrıldı.

Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Turgay Çetin Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcıları Abdurrahman Uysal, Ümit Turhan ve Türk Sağlık Sen Şube Başkan Yardımcıları adına Nevşehir deki tüm sağlık çalışanlarına Genel Başkanımız Sayın Önder Kahveci ve Değerli Genel Başkan yardımcılarımıza göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ettiğini ifade etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.