banner461
banner195

THY'nin Sabiha Gökçen'den Nevşehir'e Uçuşları Başlıyor

Türk Hava Yolları'nın Nevşehir Satış Müdürü Osman Taha Küçük Nevşehirlilere büyük bir müjde verdi: "İstanbul Sabiha Gokcen Nevsehir ucagi hayirli olsun." dedi.

THY'nin Sabiha Gökçen'den Nevşehir'e Uçuşları Başlıyor
12 Mart 2015 Perşembe 23:37

banner143
banner134
Türk Hava Yolları'nın Nevşehir Satış Müdürü Osman Taha Küçük Nevşehirlilere büyük bir müjde verdi: İstanbul Sabiha Gokcen Nevsehir ucagi hayirli olsun. Haftada 4 gun ucacagiz. Mayis 1 itibariyle basliyoruz dedi...

Yani bundan sonra İstanbul- Nevşehir arası Atatürk Havalimanına günlük üç olan uçuşlarımız dörde yükselirken Anadolu yakasınada uçuşlarımız bu şekilde sağlanmış olacak.

THY'nin, Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Kapadokya'ya uçuşları başlıyor.

Pazartesi -  Çarsamba - Cuma - Pazar günleri. 11:20 Sabiha kalkis 13:15 Nevsehir kalkis


Türk Hava Yolları (THY), 1  Mayıs'tan itibaren Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Nevşehir'e Kapadokya Hava limanına sefer düzenleyecek.

THY Basın Müşavirliği'nden yapılan açıklamaya göre, THY, Nevşehir Kapadokya Havalimanından Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'na uçuş imkanı sağlıyor.

Yolcular, haftanın 7 günü karşılıklı yapılacak İstanbul Sabiha Gökçen-Nevşehir seferleri ile Anadolu yakası bağlantısıda sağlanmış olacak.

Geleneksel olarak bu yıl 8.si düzenlenen Kapadokya Yılın En İyileri Anadolu Kent Ödülleri Zirvesinde Yılın Prestij Ödüllü Türk Hava Yolları Nevşehir Satış Müdürü Osman Taha Küçük uçuşların Nevşehir halkına hayırlı uğurlu olması dileğinde bulundu.

Türk Hava Yolları Nevşehir Satış Müdürü Osman Taha Küçük, Türk Hava Yolları Nevşehir-İstanbul karşılık sefer sayılarının artması  ve Sabiha Gökçen arası uçuşların sağlanması ile 1 Nisan 2015 tarihi itibariyle başlayacak olan Antalya seferleri ve yurt dışında düzenlenen tanıtım etkinlikleri gibi birçok alanda  yapmış olduğu çalışmalarıyla kamuoyunda büyük takdir topluyor...

FİB Haber Merkezi olarak kendisini ve emeği geçenleri bir kez daha tebrik ediyoruz.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Hc - 3 yıl önce
we love you:)
Avatar
HC - 3 yıl önce
bodrumuda ekleyin:)
Avatar
hasan - 3 yıl önce
nevşehir kapadokya uluslararası havalimanı inşaatını yıllarca engelleyen antalya-nevşehir-antalya,
izmir-nevşehir-izmir ve diğer bölgelere uçuşları engelleyen kayseri milletvekillerini ve kayserili yetkilileri şiddetle ve nefretle protesto ediyoruz.
Avatar
azına saglık - 3 yıl önce @hasan
oncelikle kayseri siyasetini kutluyor (bizim siyasilere ders olması amacı ile) sonrada bize yaptıkları bu zülmu eshefle kınıyorum
Avatar
ahmet - 3 yıl önce @azına saglık
keske o kayserideki siyaseciler nevsehirde olsaydı.aslında bizim siyasetcıler vekıllerimiz neler yapıyo bunu sormak gerek
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 3 yıl önce
nevşehir gibi bir şehre yani kapadokya'ya 2 milyon turist geldi diyeceksin, istanbuldan uçak kalktı kalkacak reklam yapacaksın. nerde vekiller ? nerde turizm bakanlığı ? vekiller kapadokya koruma kanunu çkartacaktı sözde nerde kaldı ???
Avatar
kapadokyalı - 3 yıl önce @HC
nevşehir vekilleri uyuyor kayseri vekilleri bildiğini okuyor maalesef.
nevşehire yol yordam bilen vekiller lazım.
kasaba doktorları, kasaba avukatları bu işi beceremez.