banner461
banner195

TÜFAD’tan Kralların Hocasına Taziye

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Nevşehir Şube Başkanı Kenan Gerçeker, geçtiğimiz gün hayata gözlerini yuman ve ülkemizde Kralların Hocası lakabı ile bilinen Ekrem Karaberberoğlu’nun vefatı dolayısıyla bir taziye mesajı yayınladı.

 TÜFAD’tan Kralların Hocasına Taziye
03 Nisan 2014 Perşembe 19:26

banner143
banner134

 TÜFAD’tan Kralların Hocasına Taziye

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Nevşehir Şube Başkanı Kenan Gerçeker, geçtiğimiz gün hayata gözlerini yuman ve ülkemizde Kralların Hocası lakabı ile bilinen Ekrem Karaberberoğlu’nun vefatı dolayısıyla bir taziye mesajı yayınladı.

Gerçeker, “TÜFAD Sakarya Şubesi üyemiz "Kralların Hocası" lakaplı Ekrem Karaberberoğlu'nu geçirdiği rahatsızlık sonucu 87 yaşında kaybettik. Aralarında Hakan Şükür, Oğuz Çetin, Aykut Kocaman, Aykut Yiğit, Recep Çetin, Rahim Zafer, Turan Sofuoğlu, Engin İpekoğlu, İlker Yağcıoğlu gibi birçok ünlü futbolcuyu yetiştiren Ekrem Karaberberoğlu'nun naşı 2010 yılında Kardemir Karabük spor'u çalıştırırken vefat eden oğlu Esat Karaberberoğlu'nun Emirsultan mezarlığındaki kabrinin yanında toprağa verildi. Merhum Ekrem Karaberberoğlu'na Allah'tan rahmet, ailesi yakınları ve TÜFAD camiasına başsağlığı dileriz” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.