banner461
banner195

Turistleri Dolandıran İki Azılı Dolanrıcılar Yakalandı

Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı, Kumköy Jandarma Karakol ekipleri 10 gün süren takibin ardından turistlerin kredi kartlarının içini boşaltan 2 kişi suçüstü yakalandı.

Turistleri Dolandıran İki Azılı Dolanrıcılar Yakalandı
31 Aralık 2014 Çarşamba 17:09

banner143
banner134

 Yakalanan İ.S ve B.T’nin Ankara, İzmir, Nevşehir ve Muğla başta olmak üzere bir çok ilde Dolandırıcılık, gasp ve darp gibi çok sayıda suçtan arandığı bildirildi.
Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı, Kumköy Jandarma Karakol ekipleri 10 gün boyunca takip ettiği İ.S ve B.T’yi Kumköy bölgesinde sıkıştırdıkları otomobil içerisinde yakaladı. İ.S ve B.T’nin Side-Kumköy bölgesinde ATM’ye gelen turistlere yardım etmek bahanesiyle yaklaştıkları, turistlerin bir süre sonra ATM cihazının kartı yuttuğunu zannederek ATM’den ayrılmasının ardından kartın içini boşalttıkları belirlendi. Zanlıların aynı yöntemi uygulayarak çok sayıda turistin kartını boşalttığı bildirildi.

Jandarma ekiplerinin sıkı takibi sonucunda araçla kaçmaya çalışırlarken sıkıştırılarak ele geçirilen İ.S ve B.T’nin Ankara, İzmir, Nevşehir ve Muğla başta olmak üzere bir çok ilde Dolandırıcılık, gasp ve darp gibi çok sayıda suçtan arandığı bildirildi.

Zanlılar Jandarmadaki sorgulamalarının ardından Manavgat Adliyesine çıkarıldı.

Kaynak: Haberci 7/Side Radyo Tv Bas.Yay.A.Ş 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.