banner461
banner195

Türk Bayrağı Hediye Kampanyası Sürüyor

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar odaları birlik başkanlığının başlattığı yeni işyeri açan esnaflara yönelik Türk Bayrağı hediye kampanyası aralıksız sürüyor.

Türk Bayrağı Hediye Kampanyası Sürüyor
01 Şubat 2016 Pazartesi 13:20

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar odaları birlik başkanlığının başlattığı yeni işyeri açan esnaflara yönelik Türk Bayrağı hediye kampanyası aralıksız sürüyor.

Yıl boyunca devam etmesi planlanan kampanya çerçevesinde ilçelerden yeni işyeri açmak için il merkezindeki esnaf ve sanatkarlar odaları birlik başkanlığı bünyesindeki Sicil Memurluğuna gelen esnaflara da Türk Bayrağı hediye ediliyor.

Geçtiğimiz günlerde Derinkuyu ilçesinde yeni işyeri açan bir esnafa hediyesini Derinkuyu esnaf ve sanatkarlar, Şoförler ve otomobilciler odası başkanı Mustafa Sarı bizzat kendisi verdi.

Başlatılan kampanyanın esnaf ve sanatkarlar tarafından memnuniyetle karşılandığına değinen Derinkuyu Esnaf ve Sanatkarlar, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Sarı, bu kampanyanın özellikle ülkemizin içerisinde bulunduğu koşullar ele alındığında son derece yerinde düzenlenmiş bir kampanya olduğunu da belirtti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.