banner461
banner195

Türk Eğitim-Sen'den Feralan'a Tepki...!

Yapımı yılan hikayesine dönen Nevşehir Öğretmenevi hakkında basın açıklaması yapan AK Parti Nevşehir Milletvekili Erdal Feralan'a Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur tepki gösterdi.

Türk Eğitim-Sen'den Feralan'a Tepki...!
07 Mart 2014 Cuma 21:33

banner143
banner134

 Nevşehir'e yeni bir öğretmenevi yapılması için Nevşehir milletvekillerinin yıllardır vurdumduymaz tavırlar sergilediğini belirten Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, "Yerel basınımızda konu ile ilgili onlarca haber yapılmasına rağmen 'bizimle irtibat kurulsa gereğini yapardık' diyen Erdal Feralan samimiyetsizliğini bir kez daha kanıtlamıştır" dedi.


Uğur; "Nevşehir'e yeni bir öğretmenevi yapılması konusu bu ilin 4 yıldır asıl gündem maddeleri arasında olmasına rağmen halen temel dahi atılmadıysa bunun sorumlusu bu ilin milletvekilleridir. Yetkilileri arayarak sorunu çözmek adına adımlar atmak yerine basın karşısına geçip geçmiş Milli Eğitim Müdürleri'ni suçlamaya çalışmak klasik bir AK Parti politikası haline gelmiştir. Seçimler öncesinde eğitimcilerin aklını çelmeye çalışan ve tamamen manipülasyon kokan bu siyasi tavır samimiyetten de bir o kadar uzaktır. Bir ayaklarının Ankara'da bir ayaklarının Nevşehir'de olduğunu sık sık söyleyen milletvekillerinin bu ilin temel sorununa bu kadar uzak kalması ise aslında milletvekillerinin bir ayaklarının Nevşehir'de olmadığını kanıtlamaktadır" dedi.

Kaynak:nevtes


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hmfc - 4 yıl önce
bir bu derdimiz kaldı öyle ya!öğretmenlerimiz daha rahat okey oynasınlar diye öğretmenevi yapalım çok lüküs olsun..
Avatar
vedat - 4 yıl önce
doğru söylüyorsun hocam kredi kartı borcundan kafayı yiyen adamlar evde karısını kesip biçiyor nereye gidecek bu halimiz bilmiyorum
Avatar
dunya - 4 yıl önce
hiç kimse adres falan şaşırmıyor mustafa efendi asıl adresi şaşıran sizlersiniz ergenokan ve paralel düzenin kuklaları sizi memleket sevdasından ve hizmet aşkından ne anlarsınız siz ancak laf ve iftira atıyorsunuz.
Avatar
... - 4 yıl önce
Hmfc yorumunu yazan kardes cahilligin daniskasini yazmisin zaten su anda ki ogretmen evinde ogretmenler okey atiyor modern ogretmen evi sehre gelen misafir leri agirlamak icin gerek. ..
Avatar
ERGEN - 4 yıl önce
sayın başkan belediyemiz binlerce esnafa doktorlara ve birçok kuruma yaptığı barakalardan bir de sizlere yapı versin ne olacak. ha beğenmeseniz aranızda para toplar iyi sini yaparsınız kahirlenmeye gerekte yok.