banner461
banner195

Türk Eğitim-Sen'den Gör-Bir'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, Görmeyenler Kültür ve Birleştirme Derneği Nevşehir Şubesi'ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Türk Eğitim-Sen'den Gör-Bir'e Hayırlı Olsun Ziyareti
29 Mayıs 2013 Çarşamba 12:47

banner143
banner134

 Kısa bir süre önce Nevşehir Merkez Necdet Ersan Parkı içerisindeki hizmet binasına kavuşan GÖR-BİR Derneği'ne hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, Dernek Başkanı Erol Mutlu'ya hayırlı olsun dileklerini iletip, engellilerin sorunlarına dair görüş alışverişinde bulundular.

Engellilerin sorunlarının çözümü ve yetkili mercilere aktarılması adına her zaman mücadele içerisinde olduklarını ve bu samimi mücadelelerinde yanlarında yer alan başlıca sivil toplum kuruluşu olan Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi yöneticilerine teşekkür eden GÖR-BİR Dernek Başkanı Erol Mutlu, kavuştukları bina sayesinde daha kapsamlı çalışmalara imza atmak için güç bulduklarını belirtti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ahmet mutlu - 5 yıl önce
artık birlikte bir görme engelliler okulu açarsınız memleketimize onu yapamıyorsanız en azından bir sınıf bari açın...çocuklarımız 6 yaşında çevre illere yatılı gitmesin....