banner461
banner195

Türk Eğitim-Sen’den Hocalı Katliamı Sergisi

Türk Eğitim-Sen Nevşehir şubesi, 26 Şubat 1992 tarihinde Azerbaycan Cumhuriyeti'nin Dağlık Karabağ bölgesindeki Hocalı kasabasında yaşanan ve Azeri soydaşlarımızın Ermeniler tarafından toplu şekilde katledilmesi olayının 22. yıl dönümü münasebetiyle bir etkinlik gerçekleştirecek.

Türk Eğitim-Sen’den Hocalı Katliamı Sergisi
28 Şubat 2014 Cuma 17:15

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Türk Eğitim-Sen Nevşehir şubesi, 26 Şubat 1992 tarihinde Azerbaycan Cumhuriyeti'nin Dağlık Karabağ bölgesindeki Hocalı kasabasında yaşanan ve Azeri soydaşlarımızın Ermeniler tarafından toplu şekilde katledilmesi olayının 22. yıl dönümü münasebetiyle bir etkinlik gerçekleştirecek.

"Hocalı Katliamı Bir Soykırımdır", "Hocalı Soykırımını Unutmayacağız Ve Unutturmayacağız", "Hepimiz Türk’üz Hepimiz Hocalıyız" başlıklı çok sayıda resimden oluşan fotoğrafların sergilenecek ve katliam görüntülerinin fotoğrafları halkımızla paylaşılacak.

Bugün Saat 12.30’ da Gülbahçe önünde düzenlenecek olan fotoğraf sergisiyle ilgili açıklamalarda bulunan Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, tüm vatandaşlarımızı fotoğraf sergimize davet ediyoruz açıklamasında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.