banner461
banner195

Türk Kadınlar Birliği Nevşehir Şubesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Basın Bildirisi

Bu yıl Cumhuriyet’imizin 92. Yıl dönümünü kutluyoruz. Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını ve bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi , gazilerimizi sonsuz minnet, şükran ve rahmetle anıyoruz.

Türk Kadınlar Birliği Nevşehir Şubesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Basın Bildirisi
28 Ekim 2015 Çarşamba 10:28

banner143
banner134
 Bu yıl Cumhuriyet’imizin 92. Yıl dönümünü kutluyoruz. Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını ve bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi , gazilerimizi sonsuz minnet, şükran ve rahmetle anıyoruz. 


Cumhuriyetle birlikte milletimiz,
 devlet, millet, bayrak, dil ve din bilincine kavuşmuş demokratik,  laik  sosyal bir devlet olarak,  Atatürkün gösterdiği yolda yürümüştür. Cumhuriyet ile çağdaş olmanın haklı onurunu tatmış, gelişen ve kalkınan bir dünya devleti olmanın gururuna erişmiştir. 

Türk milleti, milli birliği ve beraberliği sayesinde dimdik ayaktadır. Bu nedenle milli birlik ve beraberliğimizi bozmaya yönelik her türlü saldırıyı şiddetle kınıyoruz. 


Ayrıca bizler,
 Türk Kadınlar Birliği olarak ulu önderimiz Atatürk’e sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. 

Milletçe duygu birliğimizinçoşkuyla kutlandığı bugünde, Cumhuriyetimiz için ortak değerlerimiz etrafın da her zamankinden daha güçlü bir şekilde kenetlenmeliyiz. 


Bu duygu ve düşüncelerle, tüm halkımızın Cumhuriyet Bayramını kutluyor,
 ülkemize  huzur ve refah dolu günler diliyoruz. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.