banner461
banner195

Türk Milleti Size Minnettardır…

Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Yönetim Kurulu Adına Başkan Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın FİB Haber merkezine 24 Kasım öğretmenler günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Türk Milleti Size Minnettardır…
23 Kasım 2013 Cumartesi 12:16

banner143
banner134

 Türk Milleti Size Minnettardır

Zengin ve derin bir kültüre sahip olan ülkemizin çağdaş uygarlık düzeyine erişmesinde şüphesiz ki en büyük görev öğretmenlerimizindir. Geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızı en iyi şekilde ve çağdaş bir donanımla yetiştiren, en zor koşullarda dahi ülkesine, milletine ve gelecek nesillere bağlı hizmet veren bütün öğretmenlerimize gösterdikleri fedakârlık ve özveri için ülke olarak çok şey borçluyuz. Ülkemiz, genç nesilleri dünün ve bugünün şartlarına göre değil, yarının şartlarına göre geleceğe hazırlayabilecek öğretmenlerle ulaşacaktır. 

                        Bu duygu ve düşüncelerle 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anarken, hizmetlerin en kutsalını seçen tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü en içten duygularımla tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.”

Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü

Yönetim Kurulu Adına Başkan

Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
METİN - 5 yıl önce
çok teşekkürler sayin hocam.ayni dileklerle sizinde öğretmenler gününüz kutlu olsun. selam ve saygilarimla....