banner461
banner195

Türkiye Kamu-Sen Kesintisiz Demokrasiden Yanadır

Türkiye Kamu-Sen Nevşehir İl Temsilcisi ve Türk Sağlık Sen Nevşehir Şube Başkanı Turgay Çetin, dün akşam saatlerinde yaşanan gelişmelere ilişkin değerlendirmede bulundu. Çetin yapmış olduğu değerlendirmede;

Türkiye Kamu-Sen Kesintisiz Demokrasiden Yanadır
16 Temmuz 2016 Cumartesi 14:13

banner143
banner134
“Ülkemizde menfur bir darbe girişimi gerçekleştirilmiştir. TSK içerisinde bir grubun katıldığı teşebbüs başarılı olamamış, TSK’dan ve milletten destek görmemiştir. 41’i polisimiz olmak üzere, 90 kişi şehit olmuştur. 104 darbeci öldürülmüştür.
 
Türkiye Kamu-Sen darbeci anlayışlara her zaman karşı olmuş ve hep demokrasi tarafında saf tutmuş ve asla darbelerden ne de antidemokratik yöntemlerden nemalanmıştır. Türkiye Kamu-Sen olarak yapılan darbe girişimini kınıyor ve demokrasiden yana olduğumuzu tekrar ifade ediyoruz.
 
Türkiye Kamu-Sen dün 28 Şubat 1997’de olduğu gibi bugünde her şart altında kesintisiz demokrasiden yanadır. Türkiye Cumhuriyeti devleti tüm kurum ve kuruluşları ile köklü maziye sahip bir devlettir. 
 
Duamız milletimizledir. Dilerim milli birlik ve beraberliğimiz asla bozulmasın. Milletimizin birlik ve beraberlik içinde demokratik, milli ve üniter yapımızı koruyarak geleceğe güvenle yürüyeceğinden asla şüphe duymuyoruz. 
 
Ülkemizin demokratik hayatı milletimizin huzur ve ebedi varlığı daim olsun. Tüm milletimize geçmiş olsun” dedi.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.