banner461
banner195

Türkiye’nin Gücüne Göz Dikmiş Durumdalar

Şuurlu Öğretmenler Derneği Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Aydemir, son yıllarda ülkemizde ve komşu ülkelerde yaşananların altında Siyonist güçlerin Ortadoğu ülkelerinin gücüne göz dikmesinin yattığını söyledi.

Türkiye’nin Gücüne Göz Dikmiş Durumdalar
24 Şubat 2014 Pazartesi 19:03

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Şuurlu Öğretmenler Derneği Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Aydemir, son yıllarda ülkemizde ve komşu ülkelerde yaşananların altında Siyonist güçlerin Ortadoğu ülkelerinin gücüne göz dikmesinin yattığını söyledi.

Son Yıllarda Ülkemizde ve komşu ülkelerde son derece üzücü olayların yaşandığına işaret eden Şuurlu Öğretmenler Derneği Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Aydemir, geçmişten günümüze devam ede gelen bu olayların altında güç kavgasından başka bir şey olmadığını ifade etti.

Aydemir, “Siyonist Güçler başta ülkemiz olmak üzere komşu ülkelerimizin güçlerine göz dikmiş durumda. Bütün bu yaşananların altında yatan bir başka gerçek Türkiye’yi bölgede yalnızlaştırmak istiyorlar. Hem içeriden, hem dışarıdan türlü türlü oyanlarla ülkemizi kaosa sürüklemek niyetindeler. 1980 öncesindeki gibi müslümanı müslamana kırdırmak en büyük amaçları. Ülke insanları olarak ve yöneticileri olarak bakış açımızı Kuranı Kerim’den kaynaklandırmalıyız. Böyle yapmadığımız her zaman yanlışlar yapmaya devam ederiz. Örneğin Suriye’ye bir bakın. Beşar Esed denilen adam bozulmuş bir din anlayışına sahip. Zira mülsüman bir devlet lideri kendi insanını öldürür mü?. Onun babası da öyleydi. Bunların Müslümanlıkla filan alakası yok. Kendi insanlarını, kendi topraklarını bombalıyor. Bakın biz Nevşehir’de Milli İradeye Saygı Platformuna destek veriyoruz. İşte zaman zaman ilçelerimizi gezdik, Ankara’ya gidildi. Biz burada bir partiyi desteklemek amacıyla bunları yapmadık. Bütün bu girişimlerimizin altında Ülkemize sahip çıkmak fikri vardı. Ve ülkede yaşayan herkese sesleniyorum; Ülkemize Sahip Çıkalım” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.