banner461
banner195

TÜRSAB Kapadokya BYK Üyeleri Nevşehir Protokol Ziyareti

Geçtiğimiz günlerde yapılan seçimle iş başına gelen TÜRSAB Kapadokya'nın yeni Yönetim Kurulu Üyeleri Nevşehir Protokolüne Nezaket Ziyaretlerinde bulundu.

TÜRSAB Kapadokya BYK Üyeleri Nevşehir Protokol Ziyareti
24 Kasım 2016 Perşembe 15:23

banner143
banner134
Geçtiğimiz günlerde yapılan seçimle iş başına gelen TÜRSAB Kapadokya'nın yeni  Başkanı Coşkun Kırtıl, Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail Sucu ,Muzaffer Büyükbaş ,Teyfik Olmez, Mehmet Kececi ve Murat YILDIZ, sırasıyla önce Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Vali Yardımcısı Ürgüp Kaymakamı Hasan Kayhan, Nevşehir İl Turizm Müdür V. Cengiz Ekici'yi makamlarında ziyaret ettiler.

İlk olarak Vali Aktaş'ı makamında ziyaret eden TÜRSAB Kapadokya BYK Üyeleri, kendileriyle bir süre görüşerek bilgi alışverişinde bulundular. TÜRSAB Kapadokya BYK Üyeleridaha sonra günün anısına Vali Aktaş'a çini tabak hediye ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür eden Vali Aktaş,TÜRSAB Kapadokya BYK Üyelerine başarı dileğinde bulundu.

Daha sonra Nevşehir İl Turizm Müdür V. Cengiz Ekici'yi makamında ziyaret eden TÜRSAB Kapadokya'nın yeni Yönetim Kurulu Üyeleri turizm ağırlıklı sohbetlerinin ardından yeni dönemde birlikte çalışacak olmaktan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

TÜRSAB Kapadokya'nın yeni Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail SUCU, Muzaffer BÜYÜKBAŞ ve Murat YILDIZ, Kaymakam Vekilimiz Hasan KAYHAN'ı makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular, Kapadokya Turizminin sorunları ve çözüm önerilerinin konuşulduğu, karşılıklı plaketlerin verildiği ziyaret esnasında heyet üyelerine bu nazik davranışlarından ötürü teşekkür eden Kaymakam Vekilimiz Hasan KAYHAN, ‘’Kapadokya gibi hem dünya hem de ülke turizminin gözbebeği konumunda bulunan nadide bir bölgede, turizm çeşitliliğinin ve gelişiminin belli normlarda ilerleyebilmesi için tüm sektörlerin üzerlerine düşen  görevler olduğunu belirterek TÜRSAB gibi sivil toplum kuruluşlarımızın bu bakımdan üstlendikleri misyon çok değerlidir, yeni yönetim kurulu üyelerimizi kutluyor çıkmış oldukları bu yolda yapacakları çalışmalarda kendilerine başarılar diliyorum dedi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.